2/8
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Policjanci obstawiają płotki którymi partia rządząca odgrodziła Sejm (w oczekiwaniu na protesty przeciwników pisowskich ustaw ograniczających niezależność sądownictwa). Warszawa, 18 lipca 2016
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
  • Zdjęcie numer 8 w galerii Zamach na Sąd Najwyższy. Co warto wiedzieć, gdy podczas demonstracji zatrzyma cię policja
Komentarze
1. Dożywocie dla wszystkich posłów, którzy podnieśli rękę na demorację i praworządność (bez znaczenia czy mówimy tu u TK, czy SN). Ta sama kara dla tak zwanej pani premier i tak zwanego pana prezydenta 2. Pozbawienie praw obywatelskich 3. Wykluczenie skrócenia kary (żadnych zwolnień warunkowych, za dobre sprawowanie, po 20 latach, itp. itd.) 4. Wykluczenie odwoływania się do organów, które przez te osoby były zwalczane (TK/SN) I dopiero wtedy można sięna spokojnie zabrać za porządkowanie praworządności w Polsce. Podkreślam - najpierw WSZYSTKICH ZBRODNIARZY do pierdla!
@terrafortuna Niestety, warunkiem tego będzie niegłosowanie za łagodnym Donaldem Tuskiem, miał 8 lat na rozliczenie łamania prawa (casus Barbary Blidy i akceptacja opinii Seremeta, że Macierewicz rozwalając kontrwywiad nie był funkcjonariuszem państwowym – wystarczy?). W jego surowość wobec pisu nie ma co wierzyć.
już oceniałe(a)ś
0
0
@lukasiklukasik To na kogo proponujesz glosować? Ja widziałem wczoraj na Krakowskim Przedmieściu oraz okazjonalnie widzę w sejmie jedną osobę, która moim zdaniem się nadaje. Ciekawy jestem co ty na to?
już oceniałe(a)ś
0
0
@niekomercyjny jeśli masz na myśli panią myszkę-agresorkę,to popieram w całej rozciągłościA poza tą panią widzę również kilku panów,np: pana Borysa,a przede wszystkim pana Władyslawa...Mój dziadek też tak miał na imię i też nie był tuzinkowy!
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy jakiś prawnik mógłby wyjaśnić kogo (nie chodzi o nazwisko, tylko pełnioną funkcję) można w przyszłości oskarżyć o łamanie konstytucji i ewentualnie po udowodnieniu winy wsadzić do więzienia ? Kogo można tylko postawić przed partyjnym i przez to groteskowym Trybunałem Stanu ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Doczekaliśmy. GDZIE JEST GŁOS POLSKIEGO KOŚCIOŁA?!!!
@kosmiczny1 KOŚCIÓŁ LICZY SREBRNIKI - jak q.rwy.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kosmiczny1 Przy tacy
już oceniałe(a)ś
0
0
@kosmiczny1 małe sprostowanie:...nie polskiego kościoła,tylko polski głos kościoła.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kosmiczny1 Bóg zapłać, bóg zapłać, bóg zapłać... Oto wielka tajemnica naszej wiary: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
już oceniałe(a)ś
0
0
@kosmiczny1 Kościół siedzi cicho, bo nie lubi UE i demokracji, woli zamordyzm bo wtedy płyną pieniądze za popieranie władcy.
już oceniałe(a)ś
0
0
dodać do tego można; gdy zatrzyma Cię policjant w mundurze zażądaj podania imienia nazwiska i stopnia służbowego zapisz te dane!!! Niech nie będzie anonimowym funkcjonariuszem. Możesz się do niego wracać np. panie aspirancie Kowalski. policjant w cywilu powinien pokazać legitymację służbowa (nie machnąć nią przed oczami!!!) spisz dane z legitymacji!!
@andy121 W uzupełnieniu to policjant ma OBOWIĄZEK się przedstawić oraz podać powód podjęcia interwencji tak prawny jak faktyczny. Innym aspektem jest pojęcie okazania dokumentu - tak policjant jak i - cytując nędznego klasyka "obatel - powinni OKAZAĆ dokumenty. Nie ma tutaj nic wspomnianego o przekazaniu w posiadanie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Szanowni obywatele Polskiej Rzeczpospolitej dziękuję wam za tak ogromne wsparcie jakie dzisiaj okazujecie przy łamaniu prawa do wolności. O tą wolność, tak kruchą jak również młodą i niezaradną, niezachartowaną, czasami bezradną którą otrzymaliśmy w 1989 roku ja walczyłem jak również moi koledzy i przyjaciele od 1966 roku. Kaczor wtedy zajmował się księżycem ze swoim bratem. Dzisiaj ten szaleniec który wysłał swojego blźniaka na śmierć w Smoleńsku (inicjatywa udzału L.Kaczyńskiego w uroczystościach w Katyniu to była jego gra polityczna) oraz nakaz lądowania jaki przekazał bratu jest pomijany i ukrywany. Proszę pamiętać że raz dana wolność nie jest na zawsze. O tym może zaświadczyć W.Frasyniuk, L.Wałęsa jak również nieżyjący już J.Kuroń czy też prof. Brzeźiński i inni oddani Polsce polacy jak prof. Bartoszewski oraz wielu innych których można by wymieniać bardzo długo. Niestety na tej liście nie znajdziecie państwo ani J.Kaczyńskiego, ani pana Brudzińskiego, ani żadnych innych PiS-uarowskich sprzedawczyków. Jeszcze raz dziękuję i chylę czoła przed młodą generacją polek i polaków. O wolną Polskę trzeba walczyć cały czas, wolna i demokratyczna Polska to jest nasz i wasz dom.
@janne50 Piękne słowa! Szacunek!
już oceniałe(a)ś
0
0
@janne50 szanowny panie!Z racji mojego wieku/67 lat/dobrze wiem o czym Pan pisze w swoim tutaj wystąpieniu i wszystko byłoby w należytym porządku,gdyby zachował Pan zasady pisowni i ortografii." Niezachartowaną..."należało napisać przez 'H",albowiem to słowo pochodzi od słowa HART np.ducha lub stali,a nie od rasy psów,zresztą pięknych i dumnych stworzeń i po drugie:miano Polak,Polka pisze się z dużej litery.Jak zresztą imie naszej ojczyzny,Polski.!Z poważaniem w/w podpisany.
już oceniałe(a)ś
0
0
@wielejuzwidzalem Czepianie się ortografii w tym kontekście, to jak zwracanie uwagi księdzu przemawiającemu nad otwartym grobem, że ma ubłocone buty.
już oceniałe(a)ś
0
0
To jak ? Już mogę schodzić do podziemia czy jeszcze dać se na wstrzymanie ?
@kaczesku Schodzić. Jak najszybciej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Płatek nie jest żadnym profesorem (poza swoją uczelnią gdzie zajmuje takie stanowisko). Ile można powtarzać!
@Piotr Wojciech Podobnie jak Lech Kaczyński nie był profesorem poza swoją uczelnią. A pewne radio i pewna partia, z uporem godnym lepszej sprawy, tytułowały go profesorem.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Piotr Wojciech Tak jak i Kaczyński,który nawet nie wykładał na żadnej uczelni.Nie jest też premierem.Jest natomiast wiecznym pasożytem,bo nigdy nie pracował i tak powinnyśmy go tytułować. Pasożyt Kaczyński.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Piotr Wojciech Jesli zajmuje stanowisko profesora, to powinien miec doktorat i habilitacje, a wiec jest wyzej od posla K, ktory ma jedynie doktorat. Moze dlatego przysieda sie do prof. T, bo ma kompleks na tym tle?
już oceniałe(a)ś
0
0
@Piotr Wojciech Kasuj swoje 1,3 PLN i spadaj, zdrajco!
już oceniałe(a)ś
0
0
@Piotr Wojciech podobnie,jak krycha - żarłok o mentalności ulicznej handlarki warzywem i śledziami.Tłusta i obleśna baba!!!!TFU!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
VOX POPULI VOX DEI Zapamiętajcie to PiSiory to prawo to prawo ludu którego jeżeli będziecie chcieli powstrzymać nic go nie powstrzyma. Zrozumcie to ostatni czas by wycofać się z tej drogi.
@mlodypsz Wcześniej czy później,pisowska Targowica rozwalająca państwo prawa i państwo demokratyczne,które umożliwiło im wygranie wyborów,przez okłamanie wyborców,będzie sądzona tymi samymi przez nich uchwalonymi prawami. PiS jak WRONa,jutro skona.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka