1/3
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Strajk kobiet w całej Polsce. W jakich miastach? Kiedy? Nie tylko w poniedziałek

Fot. Kornelia Głowacka-Wolf / Agencja Gazeta

Kobiety zapowiadają strajk w czarny poniedziałek. Na zdjęciu: czarny protest we Wrocławiu, 25.09.2016
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Strajk kobiet w całej Polsce. W jakich miastach? Kiedy? Nie tylko w poniedziałek
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Strajk kobiet w całej Polsce. W jakich miastach? Kiedy? Nie tylko w poniedziałek
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Strajk kobiet w całej Polsce. W jakich miastach? Kiedy? Nie tylko w poniedziałek
Komentarze
BĘDĘ bo się zgadzam,pozdrawiam s.Anna
już oceniałe(a)ś
1
0
PiSomatoły fundują nam następną szopkę ośmieszania Polski na świecie . Już teraz każdy na naszym globie będzie wiedział gdzie znajduje się ul z GŁUPIMI . Wiejska staje się pomału jądrem głupoty świata .
już oceniałe(a)ś
2
0
Drodzy organizatorzy Rewolucji Pazdziernikowej (kobiet), Na znak solidarności z małżonką i wszystkimi bezbożnymi feministkami - którym przez długie lata (jeszcze przed ślubem kościelnym z obecną żoną) między innymi do głowy wsadzałem głęboko i szeroko rozumianą miłość do bliźniego - chciałbym wziąć udział w tak płomiennie popieranej przez “Gazetę Wyborczą” i KOD Rewolucji i spełnić swój męski, obywatelski i chrześcijański obowiązek. Pragniemy aby w Polsce nastąpiły jeszcze lepsze zmiany od obecnych. W imieniu mojej żony, z która regularnie utrzymuję prokreacyjne stosunki intymne mam do Was zapytanie: Czy zapowiadany strajk polskich kobiet 3-go października w tzw. Czarny Poniedziałek będzie również obowiazywał w naszych alkowach... i w jakich godzinach? Czy strajk obejmuje kobiety zatrudnione w agencjach towarzyskich? Godzina "K" to właściwie która godzina? Czy 17.00 w nawiązaniu do "Godziny "W"? Czy mam nacisnąć klakson samochodu i stanąć z żoną na baczność i przez jak długo? Czy organizatorzy "Czarnego Poniedziałku" oczekują przystąpienia do strajku gosposi domowych obsługujących księży, biskupów i kardynałów. Zwracam się do Was albowiem powyższe zapytania pod adresem pomysłodawców/pomysłodawczyń tego strajku pozostają bez odpowiedzi. Z góry dziękuję w imieniu żony i swoim własnym... oraz siedmiorga dzieci (czwórka z pierwszego małżeństwa a trójka z obecnego... dodam, że - jak przystało na szanującego kobiety prawdziwego mężczyznę, przestrzegającego prawa obywatela, żarliwego patriotę, dobrego katolika i wzorowego ojca - regularnie uiszczam alimenty). Heteropatriota PS Moi katoliccy współwyznawcy zarzucają mi, że jako były rozwodnik nie mogę utożsamiać się z katolicką społecznością. Uściślam; moja pierwsza żona Maria zdradziła mnie, swoją Rodzinę jak i Kościół Powszechny albowiem po 3 letnim związku ze mną i urodzeniu mi czwórki dzieci wyrzekła się naszego katolickiego małżeńskiego sakramentu i - bez wiedzy proboszcza i mojej - poddała się zabiegowi zmiany płci. Dziś - jako Józef - jest pastorem w Kościele Ewangelicko Augsburskim, ombudsmanem do spraw przemocy wobec mężczyzn jak i koordinatorem Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".
już oceniałe(a)ś
0
2
Przemyśl, Sanok - to cieszy. KOD tam nie demonstrował. A co z Zamościem i Chełmem? A Łomża? Wszystko wam jedno?
już oceniałe(a)ś
4
9
Cenimy tylko tych idiotów, którzy nie uważają się za intelektualistów...
już oceniałe(a)ś
2
0
na stronie act.wemove.eu/campaigns/abortion apel międzynarodowy. Precz z PISdziejstwem!
już oceniałe(a)ś
17
15
Jako suweren apeluję do posłanek i posłów przeciwnych tej barbarzyńskiej ustawie ,aby na następne posiedzenie sejmu w sprawie zakazu aborcji, zaprosili żony i córki strony przeciwnej. Niech te kobiety wiedzą, co im szykują mamusie, tatusiowie, dziadkowie . Niech powiedzą im publicznie, prosto w oczy - tak ukochana żono,ukochana córeczko, wnuczko, jeśli zdarzy się jakieś nieszczęście będę bronił zarodka kosztem twojego zdrowia i życia. Ponadto oczekuję, że do tej ustawy zostanie wprowadzony "pierwiastek męski". My Polki nie rozmnażamy się w drodze dzieworództwa. Decyzje o aborcji w znakomitej większości podejmowane są przez dwie strony, nie mówiąc o wypadkach zmuszania kobiet do takiego kroku. Ale odpowiadać mają tylko kobiety." Mądre to i sprawiedliwe".Dziś właśnie chcą nas pozbawić prawa do tabletek "dzień po". Kobiety , przy okazji manifestacji zbierajcie podpisy pod petycją o wprowadzenie solidarnej odpowiedzialności . Podobno wszyscy w naszym kraju mamy takie same prawa, obowiązki i odpowiedzialność za swoje czyny.Nie pozwólmy traktować się jak "inne rzeczy, które ich są", walczmy o swoją godność. Niech ci panowie życia poczują realne zagrożenie dla siebie. Bo jak widać liczenie na "miłowanie bliźniego swego" i prawo do wolności osobistej kobiet to strata czasu. Net Herkules.... A swoją drogą zastanawiam się czemu polscy parlamentarzyści tak bardzo ,nas kobiet ,nie lubią. W najśmielszych snach nie śniło mi się, że na stare lata będę musiała zostać sufrażystką. Pozdrawiam.
już oceniałe(a)ś
30
2
Mój szef dał wszystkim kobietom w pracy gratisowo dzień wolny, a koledzy za nas będą pracować. Rozumieją ten protest i nie wyzywają nas od szalonych feministek, lewaków itp. Życzę wszystkim kobietom takich szefów i kolegów w pracy.
już oceniałe(a)ś
36
34
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka