1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Monika Jaruzelska o planach ojca: Gdyby weszli Rosjanie, miał palnąć sobie w łeb

Fot. Sławomir Kamiński / AG

2008 rok, Powązki, Monika Jaruzelska, gen. Wojciech Jaruzelski, pogrzeb Mieczysława Rakowskiego
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Monika Jaruzelska o planach ojca: Gdyby weszli Rosjanie, miał palnąć sobie w łeb
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Monika Jaruzelska o planach ojca: Gdyby weszli Rosjanie, miał palnąć sobie w łeb
Komentarze
"Monika Jaruzelska o planach ojca: Gdyby weszli Rosjanie, miał palnąć sobie w łeb" A co z żoną i dzieckiem ??? Miał to zrobić "przed" czy zlecił to komuś "po" ???
już oceniałe(a)ś
2
0
"Monika Jaruzelska o losach rodziny uwikłanej w historię" "Monika Jaruzelska - o normalnej rodzinie uwikłanej w historię" To nie była normalna rodzina !!! Wojtek bez portek jest dwulicowym karierowiczem, taka lalka do sterowania, bez haryzmy, własnego zdania z cechami bufona a dla kariery sprzedał by własną matkę !!! Godołem z nim i wiem co mówie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mało tego. Spotkołem weteranów którzy z nim słuzyli w wojsku, a ci mówili że przez swoją głupote ówczesny podporucznik wytracił cały swój podoodział zwiadu którym dowodził na froncie i jest odpowiedzialny za ich smierć !!! Jednym słowem - pajac i bezrozumna kukła !!!!!!! Ps. Pozdrawiam dowódce 6 Batalionu Pontonowo-Mostowego z Zielonej Góry (jeżeli oczywiście jeszcze żyje) Pozdrowienia dla jego rodziny !!! No i to był mój wczorajszy komentarz (który dzisiaj daremno szukac bo go wycieto !!! Ale przeanalizujmy dzisiejszy artykuł !! Wczorajszy tytuł: "Monika Jaruzelska - o normalnej rodzinie uwikłanej w historię" Dzisiejszy tytuł: "Monika Jaruzelska - o rodzinie uwikłanej w historię" Nawet gazeta przyzanje, że to nie była normalna rodzina !!! "Jaruzelskie są nieładne, ale wszyscy Jaruzelscy żenią się z pięknymi kobietami". Dawniej obowiązywał staropolski zwyczaj który stosowali żołnierze AK !!! Takim kobietom golono głowy a facetów rozstrzeliwano !!! A obecnie ??? Jedyny wypierdek skazanego już sądownie zbrodniarza wojennego (brzydka jak noc listopadowa) próbuje sie reklamować i zostać kolejną celebrytką !!!! A kto zapłaci za krzywdy wyrzadzone przez twoją rodzine naszej Rzeczpospolitej !!! NA SZAFOT Z TYM WYPIERDKIEM LOSU !!!!!!!
już oceniałe(a)ś
2
2
a ja myślę że powinna być dumna z ojca, coś zrobił i był mądry a nie jak głupi kaczyński(, na szczęście nie ma dzieci)
już oceniałe(a)ś
1
0
Wielu Polaków twierdzi że w PRL-u żyło im się lepiej niż dzisiaj, mieli pracę ,nie narzekali na służbę zdrowia, żyli skromnie, i bezpieczniej, szkoły nie wymagały takiego nakładu finansowego jak dzisiaj. były żłobki ,i przedszkola bezpłatne. jak na tamte czasy młodzież miała dużo więcej poza nauką zajęcia , czego dzisiaj brak . Jak się twierdzi nie mieliśmy wolności, tzn. paszportów w domu , ja mam ale niemam pieniędzy aby z niego skorzystać. Rządziła PZPR i tu zaczynał się problem , władza w rękach ludu, a lud to kto głośniej krzyczał miał posadę w komitecie partii , a że ciemny był jak tabaka w rogu, to tak wykonywał swoją robotę, i od samego dołu do samej góry głupio rządzona Polska jak i reszta demoludów wegetowała , i pogrążała się w długach, a jeszcze mieliśmy opiekuna ZSRR jak dzisiaj WATYKAN trzeba było płacić daniny, i to doprowadziło powoli do strajków i potem do stanu wojennego, bo co się wyprodukowało trzeba było oddać za długi. Nie było mięsa , czemu ? bo w spędzie kupiono 10 szt. w raporcie do powiatu wpisano 15 szt powiat wysłał do województwa raport 20szt. województwo do centrali 25 szt. Centrala podzieliła zakup 15 szt. na eksport , 10 sztuk na rynek polski. Wysłano na eksport 15szt. a papierowe 10 szt. na rynek, i z tego była słynna kiełbasa NAGIE HAKI.
już oceniałe(a)ś
0
1
"Gdyby weszli Rosjanie, miał palnąć sobie w łeb" Zamiast tego innym palnięto w łeb i trochę ludzi na sumieniu Jaruzel ma . Opowieści córusi są rozbrajające . Musi być głupia skoro myśli ,że ktoś w to uwierzy
już oceniałe(a)ś
3
8
Zastanawiam sie co by sie stało gdyby Jaruzel stanu wojennego nie wprowadził a co ciekawsze władze w nieustalony sposób przejeła Solidarność. I nie chodzi o to czy Ruscy by weszli czy nie lecz co osiągnęlibyśmy na polu ekonomicznym gospodarczym. Kto i jakie reformy by [przeprowadził i gdzie byśmy byli w porównaniu do dnia dzisiejszego? Kiedyś takie pytanie zadałem na forum Histmagu a z uzyskanych odpowiedzi wynikało że Solidarność nie miała pomysłu na rządzenie krajem innymi słowy tylko ludzi poległych czy represjonowanych wtedy żal bo prócz tego nic nie straciliśmy.
@pelikan1969 Podobnie i dzisiaj Kaczyński niema pomysłu na rządzenie, jednak chce rządzić aby się odegrać na swoich przeciwnikach. Dowodem tego jest proponowany rząd tzw. niezależny ekspertów Glińskiego którym chciał rządzic z tylnego siedzenia, niebrać za to odpowiedzialności. Natomiast Rosjanie do Polski nie musieli by wchodzić bo ich było w Polsce pod dostatkiem , ale Czechosłowacja się rwali do wejścia , NRD była gotowa do wejścia. Nie licząc poważnych strat materialnych , straty w ludziach były by dużo większe. I dla uspokojenia robotników potrzebny był , może nie stan wojenny ale przynajmniej wyjątkowy, bez pomocy zagranicy.
już oceniałe(a)ś
3
0
@pelikan1969 Papież był zwolennikiem grubej kreski więc nie ma się czemu dziwić, zresztą pokaż jedną osobe o której Wojtyła żle się wypowiadał i której odmuwił spotkania? no prosze o przykład!
już oceniałe(a)ś
0
0
1. Pisze sie ODMÓWIŁ nie ODMUWIŁ 2 Pokaż mi gdzie ja tu sie do papieża odwołuje ? Może nie pij już wiecej 3. Co do Karola Wojtyły polecam książke Davida Yallopa Potęga i chwała. W mrocznym sercu Watykanu Jana Pawła II.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ciekaw jestem jak PiSowcy wytłumaczą fakt że JPII nazywał Jaruzelskiego "patriotą i człowiekiem honoru" co potwierdza prymas Kowalczyk. Dla potwierdzenia przyjmował go dwukrotnie prywatnie z rodziną juz po oddaniu władzy.
@terra_cognita Ps. Nie słyszałem żeby tak oceniał Kaczyńskich.
już oceniałe(a)ś
12
0
Dwaj szubrawcy siebie warci...obydwoje mieli dziwne poczucie wyzszosci nad calym owczesnym polskim spoleczenstwem
już oceniałe(a)ś
2
1
Jaruzelski wówczas wezwał go do siebie i powiedział, że jak wejdą Rosjanie to musimy szybko przebrac sie w nasze rosyjskie mundury...
@1patriot Wezwał Ciebie.
już oceniałe(a)ś
3
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka