1/3
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Jak za cenę paczki kawy mieć dostęp do Szczygła

Fot. Jacek Marczewski/ Agencja Gazeta

Leszek Kostrzewski i Piotr Miączyński, dziennikarze "Gazety Wyborczej"
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Jak za cenę paczki kawy mieć dostęp do Szczygła
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Jak za cenę paczki kawy mieć dostęp do Szczygła
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Jak za cenę paczki kawy mieć dostęp do Szczygła
Komentarze
Porównywanie się GW do "The New York Times", "The Times", "Die Welt", "Le Monde" czy "Le Figaro", to śmiech na sali. Nigdy nie osiągniecie takiego poziomu dziennikarstwa jak ludzie piszący dla tych tytułów. Sporo z nich ukazuje się 7 razy w tygodniu. A wy ? Wasze dziennikarstwo jest coraz gorsze, płytkie, nachalne politycznie, nastawione na sensację i marnie napisane w ojczystym języku. Z czym do ludzi ???
@wiesscar don't split hairs
już oceniałe(a)ś
4
0
Za wyborcza place od zarania dziejow, jak jeszcze byla taka tozmazana i trzeba bylo w kolejce stac. Teraz, na obczyznie, place Piano od pierwszego dnia istnienia. Niech mi ktos wytlumaczy:dlaczego mam pklacic, za to, ze jakis zdegenerowany, przepizy, przepalony, przezarty syfilisem umysl wymyslil samostartujace filmiki. Czy macie jakas masochistyczna radosc, ze codziennie tysiace ludzi przeklinaja was i wasze matki?
@jarekwien te filmiki z rykiem sie wlaczajace sa wkurzajace - prosze to zlikwidowac, nie mam programu blokujacego reklamy ale przez was bede musial pewnie zalozyc,
już oceniałe(a)ś
16
0
@wiesscar programik się nie przyda. Mój adblock dawno się już poddał na wyborczej.
już oceniałe(a)ś
5
1
już oceniałe(a)ś
1
0
Co to za ekskluzywny klub, jak w przedpokoju (czyli na forum) chamstwo najgorsze. Udostępnicie forum tylko dla płatnych użytkowników, to pomyślę ...
@cyklista Komentarze są moderowane, polecamy zgłaszanie chamskich komentarzy przez kliknięcie kosza przy wpisie.
już oceniałe(a)ś
7
7
sorry ale kopiujecie na zywca z BBC bez podawanie zrodla (referencji) a oni oplat nie pobieraja za dostęp do swoich artykulow / gdybym nie byl w uk to bym pewnie nigdy nie odkryl waszego procederu/ oprocz wiadomosci z nedznego swiata polskiej polityki to wiekszosc artykolow, szczegulnie naukowych tlumaczycie tylko na polski i probujecie jeszcze to sprzedawac naiwnym polakom w kraju.
@eclipse23 Tlumacza na polski I probuja sprzedawac naiwnym polakom w kraju? Ja jestem Polakiem poza Krajem (moze naiwnym?). I nie obchodzi mnie skad GW bierze materialy. Podaje mi je na tacy! I to mi odpowiada.
już oceniałe(a)ś
2
6
Słabe zagranie z tym >>ekskluzywnym klubem<<. Mnie się kojarzy ze spamem, gdzie prawie każda oferta jakichś głupot też jest >>ekskluzywna<<. Przyłóżcie się bardziej do reklamy. Chwalę cudze kompromitacje.blogspot.com
@gw_psychofanka Przy??cie si? do reklamy "cudzych"?
już oceniałe(a)ś
0
0
Zastanawiające jest to zdanie: "Ale płacąc abonament, otrzymują państwo teksty z korektą, z reporterskimi zdjęciami, odesłaniami do innych artykułów." Czyli to co otrzymuje teraz jest bez korekty (nawet wstępniak), reporterskich zdjęć ( stockowe wymienią się na reporterskie) i bez czegoś tak cennego jak odsyłacze do innych artykułów. Toteż czy ja chcę wstąpić do takiego elitarnego klubu?
@trawersujacy No niby można zaryzykować te 99 groszy, ale jak to sprawdzić? Przeczytać tekst przed wykupieniem abonamentu, a potem kupić abonament i porównać? Poza tym przecież GW zwolniła swoich fotoreporterów?
już oceniałe(a)ś
4
1
@bzybzymelek oraz trawersujacy No jaki jest sens waszego czepiania sie slowek?! Ja wykupilem abonament I jestem zadowolony. Sprobujcie I Wy zamiast wywijac jezykiem.
już oceniałe(a)ś
3
3
@czes.tor Nie wykupię abonamętu [sic!] z przyczyn, o których ktoś inny tu napisał - GW stała się nachalna politycznie, zamiast informacji przedstawia opinie "pod kreskę", Kiedy coś lansuje czy też zwalcza, to zawsze nachalnie. GW kupowałem, kiedy jeszcze trzeba było rozcinać kartki nożem. Miałem komplet Magazynów GW, które czytałem od deski do deski. Rozumiem, że czasy się zmieniają itp., ale nasze drogi zbyt mocno się rozeszły. Zaglądam tu z przyzwyczajenia, ale naprawdę coraz rzadziej.
już oceniałe(a)ś
0
0
mam kilka uwag: 1) wyborcza daje teksty zideologizowane, 2) polityka w wyborczej jest dla mnie nieobiektywna, 3) "do reportaży Mariusza Szczygła, Adama Wajraka czy Radka Leniarskiego, który jako jedyny w kraju potrafi pisać o boksie, porównując dłonie pięściarzy do radzieckich telewizorów marki Rubin? Czy do prowokacyjnej interpretacji świata w wykonaniu Wojtka Orlińskiego?" nie interesuja mnie ci autory, 4) na razie tyle, bede dodawal uwagi w miare przemyslen,
@wiesscar Poproszę o pański zestaw autorów niezideologizowanych, obiektywnych i interesujących...
już oceniałe(a)ś
4
1
@pan_krzysio nie jestem przygotowany, zebranie autorow by mi zajelo jakis czas, a ogolnie: reportaze w wyborczej mialy wysoki poziom, nawet rydzykowcy mogliby sie uczyc jak pisac z pasja, ciekawie i wciagajaco, studenci WSKSiM mogliby miec staze w wyborczej i warsztatu dziennikarskiegosie nauczyc, ideologia by nie przesiakli bo ojciec dyrektor by ich wczesniej na nia zaimpregnowal swoim przekazem swiatopogladowym, ale warsztat wazny jest dla dziennikarza, niemniej te felietony polityczne w wyborczej i wstawki cyngli red.Michnika to tragedia tego dziennika, to jest tak meczace i smutne ze musza pisac takie glupoty, naprawde,
już oceniałe(a)ś
1
3
@pan_krzysio o juz ma jednego autora i drugiego: 1) ksiadz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, 2) ojciec Tadeusz Rydzyk,
już oceniałe(a)ś
1
3
@wiesscar kolejni: 3) Jan Kobylanski, 4) Jerzy Robert Nowak, 5) prof.Andrzej Nowak - sowietolog,
już oceniałe(a)ś
1
3
slowo plagiat jest wam chyba nie znane/
już oceniałe(a)ś
11
6
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka