3/9
zamknij < >
Zdjęcie numer 3 w galerii - Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?

wszyscyjestesmyrzecznikami.pl

Danuta Stenka w kampanii Wszyscy jesteśmy rzecznikami
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 8 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
  • Zdjęcie numer 9 w galerii Chyra, Holland, Jakubik, Ochojska, Peszek, Rubik, Stenka i wielu, wielu innych już zrobiło sobie takie zdjęcie. A Ty?
Komentarze
Wielu obywateli nie stać na taką odwagę cywilną. To kosztuje, z różnych powodów. Niech mądrze wybiorą, za kotarami , w trakcie najbliższego głosowania.
już oceniałe(a)ś
14
0
Ja zrobiłam sobie zdjęcie z napisem "Bronię prawa każdego człowieka do szacunku" i umieściłam na stronie #wszyscyjestesmy rzecznikami. Zachęcam. To jest też apel do wielu komentatorow tego artykułu.
już oceniałe(a)ś
1
0
Bronię praw osób LGBTQ+
@Krzysztof z Komorowa
A ja nie :)
już oceniałe(a)ś
1
0
Holland niech sobie kupi "ekologiczny" wibrator i włoży do pyska
@Maruka7
Wstętny komentarz. Może lepiej nie komentować, jak się nie ma nic do powiedzenia. Sam sobie wsadź wspomniany przedmiot.
już oceniałe(a)ś
1
0
?Adam Bodnar nie był rzecznikiem warszawskich elit, ale każdego Polaka ? nie zapomniał, że pochodzi z Gryfic. Dla mnie rozmowy ze zwykłymi ludźmi w ramach tzw. spotkań regionalnych były jednym z najcenniejszych jego osiągnięć. Zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz, poznając bolączki obywateli, a później próbując je rozwiązać i pomóc ludziom.? Najsmutniejsza mysl to ta ze Adam Bodnar nie robilby tego gdyby nie rzadzil PiS . Problemy bylyby takie same bo czy pis w rzadzie czy opozycji temperatura bylaby taka sama albo wrecz gorętsza . Takze w ocenie mojej skromnej osoby to wojaże Adama to tez manipulacja
@KogoToObchodziWhoCares
Nieprawda. To wspaniały empatyczny człowiek. Następca nie będzie taki.
już oceniałe(a)ś
0
0
Och jejusiu, nawet słodziutki piesio wziął udział w akcji! A ti ti! A niu niu niu!
WTF ti ti, niu niu? Mówisz tak do wiernych uchylając sutannę?
już oceniałe(a)ś
5
1
@bialywywiad
Nie, wyborcza tak mówi do czytelników, publikując w poważnej sprawie zdjęcie psa i jego listu w sprawie rzucania piłeczki.
już oceniałe(a)ś
1
2
Obrona godności człowieka polega na obronie tego człowieka przed kapitalizmem i całym bestialstwem związanym z własnością prywatną.
Innymi słowy: jedną formę gnojenia ludzi uważacie za uprawnioną (tę związaną z gospodarką kapitalistyczną). Jako obrońcy człowieka nie jesteście zatem wiarygodni.
już oceniałe(a)ś
1
8
@Lewicy.wolno.wszystko.
Już byli tacy, co wszystkim dawali, czy się stoi, czy się leży i co z tego wyszło?
już oceniałe(a)ś
1
2
@smils

Właśnie o tym mówię: podwójne standardy. Tym bardziej powinniście rozumieć drugą stronę, która uważa, że gejom nic się nie należy.
już oceniałe(a)ś
1
3
@Lewicy.wolno.wszystko.
Eh Wania ZSRR I PRL maza Ci sie?
już oceniałe(a)ś
2
1
Droga Pani Holland. Dlaczego pani córa, Kasia Adamik tak ochoczo nie broni praw, przecież ona sprawiła, że o wnukach musiała Pani zapomnieć.
@arrida123
I jak ona teraz będzie żyć? Przecież wnuki są bardziej potrzebne do egzystencji niż woda i powietrze.
już oceniałe(a)ś
3
2
@arrida123
Każdy ma prawo do bycia sobą. Kolejne hasło.
już oceniałe(a)ś
1
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka