1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Antycovidowcy mają już swojego Kaczmarskiego, a właściwie Kaczmarską

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Antyszczepionkowcy. Antycovidowcy. Antymaseczkowcy. Plandemia. Teraz do nich dołączyli 'Patrioci' i ogłosili Zjednoczenie.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Antycovidowcy mają już swojego Kaczmarskiego, a właściwie Kaczmarską
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Antycovidowcy mają już swojego Kaczmarskiego, a właściwie Kaczmarską
Komentarze
Jezus Chrystus na tym obrazie wygląda jak perski satrapa, który przypadkiem zabłąkał się wśród nadwiślańskich wierzb i wioskowych przygłupów. Warto byłoby go spytać co sądzi o tym ponurym tłumie, który Go wziął sobie na sztandary???
@korab1
Mnie kojarzy się z facetem po liftingu, wymuskanym jak dbający nadmiernie o swoją urodę gej.
Uważam, że to wielkie uchybienie dla tej postaci.
A dla wiernych taki obraz powinien być profanacją, jeśli rzeczywiście wiara ma znaczenie, a nie rytuały pseudo religijne.
już oceniałe(a)ś
14
1
@M.K.Zet
Wiara??? Ponoć wiara jest łaską, jak sądzę Polacy w bardzo małym stopniu są nią obdarzeni. Większość to poganie czczący różnego rodzaju figurki i obrazki:))
już oceniałe(a)ś
12
0
@korab1
A mnie on przypomina Conchitę Wurst pamiętną z festiwalu Eurowizji :))
już oceniałe(a)ś
4
0
@korab1
Mniej wiecej to samo sobie pomyslalem.
Samo to wyobrazenie wiele mowi o tych ludziach.
Z nauk Chrystusa raczej niewiele wyniesli...
już oceniałe(a)ś
0
0
@korab1
Nic nie sądzi. Bo nie istnieje.
już oceniałe(a)ś
0
0
By mieć bardziej ogólne wyobrażenie na temat teorii spiskowych, można przestudiować jeszcze:
1. płaska Ziemia
2. teoria kreacjonizmu
3. szczepionki a autyzm
4. zaprzeczanie globalnemu ociepleniu
5. chemtrails
6. 5G a covid
7. typowo polskie: w Smoleńsku był zamach

Skoro nawet część partii rządzącej wierzy w zamach w Smoleńsku, to czego tu oczekiwać po zwykłych obywatelach?
@jeszcze_jeden_grzesznik
Jeszcze 8.Kopernik BYŁ kobietą.
już oceniałe(a)ś
6
2
@jeszcze_jeden_grzesznik
Nie dość że Kopernik był kobietą, to są nią wszyscy arcypurpuraci, bo przecież taka flaszka głódź żyjący w posesji finansowanej przez Caritas, czyli z pieniędzy który naiwni dają kościołowi kat. na przewałki. Ale nie tylko naiwni, bo to idzie z podatków moich czy twoich..., co dosyć jednak głupi i naiwni.
już oceniałe(a)ś
4
0
@jeszcze_jeden_grzesznik
Elvis żyje!
9/11 was an inside job!
już oceniałe(a)ś
1
0
@jeszcze_jeden_grzesznik
"nawet część partii rządzącej wierzy w zamach w Smoleńsku" - To akurat ciężko stwierdzić. Większosć raczej nie wierzy, tylko używa tego do manipulowania głupkami. Podbnie jak z religią.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kiedyś była taka teoria spiskowa, że masa i energia są równoważne. To było bardzo intuicyjne - wrzucasz do pieca drewno i drewno znika i powstaje energia, ale wszyscy mówili oszołomy, oszołomy.
Jednym z tych oszołomów był Albert Einstein.
@bezmajewicz
Cytowanie Einsteina nie robi mędrca z idioty.
Na początek trzeba znać fakty i czytać ze zrozumieniem.
już oceniałe(a)ś
23
0
@bezmajewicz

Ale się rozmarzyłeś :-D Niestety, ze zbitki wyobrażeń, lęków i przekonania o własnej mądrości nie rodzą się Einsteiny. Najpierw musi być jeszcze rzetelna nauka, a tym żaden wielbiciel spiskowych teorii nie może się pochwalić :-D dlatego wydaje im się, że samoloty rozpylają w smugach kondensacyjnych jakieś trujące substancje, a szczepionki powodują autyzm.
już oceniałe(a)ś
15
1
@bezmajewicz
to nie byla nigdy zadna teoria spiskowa (bo gdzie ten spisek?)
to byla po prostu hipoteza naukowa, ktora sie potwierdzila, ten sam Einstein stawial tez bledne hipotezy (na przyklad w sprawie eteru) - ktore sie nie potwierdzily
miedzy naukowcami nikt sie z tego powodu nie obraza - po prostu jest hipoteza, przedstawia sie jakis dowod naukowy i badania empiryczne a ktos inny moze te badania i ten dowod, rowniez naukowo podwazac

i to ma sie nijak do waszych durnych spiskowych banialukow, ktore nie sa poparte niczym
już oceniałe(a)ś
23
0
@bezmajewicz
O, kolejny nieuk się rozbeczał. Przy spalaniu drewna nie "powstaje energia z masy", tylko wydzielana jest energia chemiczna (w skrócie: wiązania chemiczne w substratach zawierają więcej energii niż te w produktach spalania).
już oceniałe(a)ś
1
0
W tym kraju sa miliony ludzi wierzacych w niewidzialnwgo boga, ktory ich obserwuje 24/7 , za zlamanie zakazow straszy pieklem wiecznym , ale ich kocha i potrzebuje pieniadzy (non stop)
Jakie znaczenie ma kilku oszolomow antycovidowych?
@pijmy_szybciej_bo_sie_sciemnia
nie kilku, to dość spora społeczność żyjąca w swojej bańce informacyjnej, szkalująca ludzi, lekceważąca wszelakie obostrzenia. Poziom ich bezobjawowej inteligencji jest przerażający
już oceniałe(a)ś
11
0
Jak na syna cieśli to mocno go wysferzyli! Czy to tak trudno zrozumieć,że Ziemia jest płaska,a Kraśnik wolny od LGBT+ Czego nie rozumiecie? Polska to fajna ciemnogród jest!
już oceniałe(a)ś
26
0
Zatem znów są dwa plemiona i jedni drugich uważają za głupców. Czy naprawdę nie możemy wpuścić w dyskurs myślenia, refleksji, że może obie strony mają jakieś tam racje, i dysktutowac o nich, zamiast wzajemnie się wyśmiewac. Doszliśmy do punktu w którym każde podważenie sensu obecmych metod walki z Covid19 jest uważane za wiarę w płaską Ziemię. A to prosta droga do bezrefleksyjnego poddawania się władzy, która z ogromną chęcią, będzie nas inwigilować, oczywiście dla naszego dobra.
@lort_08
Stań przed lustrem. Kichnij, kaszlnij, powiedz coś głośno. Policz kropelki śliny na lustrze, umyj je i zrób to samo z maseczką na twarzy. Każda kropelka mniej śliny (w drugim przypadku) to mniejsza szansa, że kogoś zarazisz jeżeli jesteś nosicielem - nawet bezobjawowym.
A teraz przedstaw mi racje drugiej strony. Równie łatwo i bezproblemowo weryfikowalne.
już oceniałe(a)ś
18
2
@bazbaz1973
Z listu otwartego belgijskich lekarzy do władz tego kraju:
"Noszenie maseczki nie jest pozbawione skutków ubocznych. Niedobór tlenu (bóle głowy, nudności, zmęczenie, utrata koncentracji) pojawia się dość szybko, efekt jest podobny do choroby wysokościowej. Codziennie spotykamy pacjentów skarżących się na bóle głowy, problemy z zatokami, problemy z oddychaniem i hiperwentylację z powodu noszenia masek. Dodatkowo nagromadzony CO2 prowadzi do toksycznego zakwaszenia organizmu, co wpływa na naszą odporność. Niektórzy eksperci ostrzegają nawet przed zwiększoną transmisją wirusa w przypadku niewłaściwego użycia maski
Kodeks Pracy odnosi się do zawartości CO2 (wentylacja na stanowiskach pracy) na poziomie 900 ppm, maksymalnie 1200 ppm w szczególnych okolicznościach. Po minucie noszenia maski ten limit toksyczności zostaje znacznie przekroczony i osiąga wartości od trzech do czterech razy wyższe niż te wartości maksymalne. Dlatego każdy, kto nosi maseczkę, znajduje się w wyjątkowo słabo wentylowanym pomieszczeniu."
Ale to antyszczepionkowcy i płaskoziemcy. Generalnie, trochę durnowaci, jak to lekarze w Belgii. Więcej tu: docs4opendebate.be/en/open-letter/.
Poza tym w Polsce kodeks pracy nie określa maksymalnego zanieczyszczenia powietrza, więc nie ma się co czepiać głupot.
już oceniałe(a)ś
1
10
Nigdzie nie negowałem korzyści z maseczek. To teraz równie łatwo i bezproblemowo proszę dostać się do lekarza z chorym gorączkującym dzieckiem. O tym właśnie pisałem, rzeczywistość jest łatwa i bezproblemowa tylko na internetowych forach, w obu obozach.
już oceniałe(a)ś
2
0
Kazdy kryzys jest pozywka dla obskurantyzmu. Tyle ze w znaczenie kryzysu wpisane jest przemijanie. Trzeba przeczekac.
już oceniałe(a)ś
15
1
Kobieta- bard, to bardini?
@votec
"bardka" raczej jesli juz powstanie slowo
już oceniałe(a)ś
6
1
na zasadzie:

kaplan - kaplanka
zlodziej - zlodziejka

jesli juz jestesmy w klimatach gier RPG

wojownik jest wyjatkiem bo meski rzeczownik konczy sie na "k" wiec musi byc wojowniczka mimo ze to sugeruje jakies zdrobnienie ... polskie zasady slowotworstwa nie zawsze sa spojne

w XX leciu miedzy wojennym byl posel - poselka - wedlug zasad slowotworstwa poprawnie, ale sie nie przyjelo

wrocono do zrodloslowu - "posel" w koncu wywodzi sie od "poslanca" i tak powstala "poslanka"

tak czy siak slowo powstanie - bo jezyk zyje i sie zmienia

jeszcze w XIX wieku "studentka" wedlug slownika JP to byla "towarzyszka zycia studenta"
już oceniałe(a)ś
13
0
@votec
Bardowa baba
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka