2/4
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii -

Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta

15.04.2020, Kraków, protest przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii &#034;Kolejka po wolność&#034;. Dziś Polki znów protestują przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Lublin, Kraków, Piotrków, Piaseczno i inne miasta [aktualizujemy]
  • Zdjęcie numer 2 w galerii &#034;Kolejka po wolność&#034;. Dziś Polki znów protestują przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Lublin, Kraków, Piotrków, Piaseczno i inne miasta [aktualizujemy]
  • Zdjęcie numer 3 w galerii &#034;Kolejka po wolność&#034;. Dziś Polki znów protestują przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Lublin, Kraków, Piotrków, Piaseczno i inne miasta [aktualizujemy]
  • Zdjęcie numer 4 w galerii &#034;Kolejka po wolność&#034;. Dziś Polki znów protestują przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Lublin, Kraków, Piotrków, Piaseczno i inne miasta [aktualizujemy]
Komentarze
Dlaczego ten arytkuł nie jest wyeksponowany na głównej stronie Wyborczej? Temat mniej nośny od pandemii?
@MSTP
Z prostego powodu. Bo PO ma poglądy w tej sprawie nie różniące się wiele od PiS. A sprzedaje się tych fundamentalistów jako "nowoczesnych i liberalnych".
już oceniałe(a)ś
7
2
@tksiazek
100% racji. Pamiętam jak Kidawa-tak-mi-dopomóż-bóg-Błońska (vide: ślubowanie w Sejmie) kluczyła w sprawie liberalizacji religijnego zamordyzmu (zwanego "kompromisem").
już oceniałe(a)ś
7
1
@MSTP
Bo GW niegdy nie zadziera z kościołem. A temat pedofilii był poruszony tylko dlatego, że Sekielskiego nijak nie dało się ominąć, bo film obejrzały miliony ludzi. O protescie Fakty TVN nie wspomniały wczoraj wcale.
już oceniałe(a)ś
6
1
Ta wiadomosc winna być wiadomością dnia ! Gazeto ! Gdzie twoja solidarność z czytelnikami ? Czy dalej chcę być prenumeratorem waszej gazety ? Obudź sie Polsko !
@Maria.owczarewicz@wp.pl
Nie będzie. Bo oni perfumują PO....
już oceniałe(a)ś
4
1
@tksiazek
Bo jeszcze by poparcie spadło pani Kidawie-tak-mi-dopomóż-bóg-Błońskiej (vide: ślubowanie w Sejmie), która kluczyła jak koń pod górę w sprawie liberalizacji religijnego zamordyzmu (zwanego "kompromisem").
już oceniałe(a)ś
5
0
Godek jest szmatą faszystowskich prawników z Ordo Iuris. OI jest obcą agenturą ultra-faszystów z Sao Paulo.
już oceniałe(a)ś
29
2
Kaczyński jest psychopatycznym pseudo-dyktatorem ale nie aż do tego stopnia zidiociałym, żeby teraz przepychać prawo antyaborcyjne rodem z Iranu. Projekt ustawy pójdzie do zamrażarki a pożytek dla PiS z tej całej debaty taki, że media mają o czym przez parę dni męczyć a nie pokazywać nieudolność dojnej zmiany w "walce" z koronawirusem.
@M Se
W Iranie obowiązuje prawo podobne jak w Polsce. Za to w Polsce prawo jest aberracyjne. I zasługa jest w tym POPiS i PSL - Kukiz
już oceniałe(a)ś
6
1
Piękna lekcja obywatelskości w czasach zarazy. Dlatego nie mylą się ci, którzy twierdzą, że przyszłość demokracji jest w rękach podmiotu kobiecego.
@Derrida
Też tak kiedyś myślałem, ale nie.... Kobiety to 50% wyborców, a jednak to PiS wygrywa, a klęcznikowi politycy (co z tego, że mniej otwarcie klęcznikowi) nadal biją rekordy popularności. Przecież ułamek tej liczby wystarczyłby, żeby wysłać ten kato-piso-prawicowy system na śmietnik historii.

Media, rzekomo liberalne (w tym Panie Dziennikarki z tych mediów) jakoś nie męczą polityków o to, co robią, żeby zmniejszyć rozpasanie kościoła, ilość kasy wydawanej na religię, dopytywać co stoi za "ślubowaniem na boga w Sejmie", itp. Kandydatka, rzekomo liberalnego środowiska, kobieta(!) też oczywiście posłusznie deklaruje: "tak mi dopomóż bóg". No to dopomoże, a jak....

Religia cały czas jest w szkołach, a co gorsza dzieci są masowo posyłane na tę indoktrynację. Przez 30 lat uformowane zostało całe pokolenie, dla którego religijna dominacja jest normą. Nie można było oponować na każdym kroku i nie dopuścić do tego?!
już oceniałe(a)ś
11
0
To oczywiste, ze ta cala akcja z odmrazaniem ustawy aborcyjnej to odwrocenie uwagi od jakiegos gowna, ktore piswcy wlasnie w tajemnicy zmajstrowali lub majstruja. Opozycjo , dziennikarze zbadajcie co pisiory wlasnie krada.
już oceniałe(a)ś
13
0
pisbolszewia z tym ich paranoikiem kartoflem, to banda debili, kłamców, cyników, hipokrytów, paranoików i schizofreników!!!!!! żadna władza nie trwa wiecznie więc i ta się kiedyś skończy!!!! oby dla niektórych nie tak jak dla wybranych w rumunii!!!! pisbolszewia - to jest największa i najgorsza zaraza dla Polski!!!!!!
już oceniałe(a)ś
13
0
Ta tępa ci.pa powinna się już dawno temu wykastrować ale z drugiej strony patrząc na to coś to raczej nikt normalny tego nie tknie
już oceniałe(a)ś
9
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka