1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Nie wystarczy śpiewać hymnu w sali gimnastycznej

JAKUB ORZECHOWSKI

Lublin. Spontaniczna manifestacja solidarności z sędziami. Uczestnicy domagali się dymisji ministra Zbigniewa Ziobry
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Nie wystarczy śpiewać hymnu w sali gimnastycznej
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Nie wystarczy śpiewać hymnu w sali gimnastycznej
Komentarze
Brawo młody człowieku! Rozmawiaj z kolegami, zachęcaj, przekonuj, dawaj przykład! Na każdym kroku, w każdej rozmowie gdy na coś narzekają pokazuj im, że na to o czym mówią ma wpływ polityka czyli to "coś, co ich nie interesuje".
@polak__pl
Temu młodemu człowiekowi nie trzeba mówić co ma robić, bo on doskonale wie. To zadanie dla każdego obywatela świadomego w jakich czasach żyjemy, nie dla dzieci!
już oceniałe(a)ś
11
0
Gratulacje!
Takiej mlodziezy nam potrzeba!
już oceniałe(a)ś
37
1
Ale gdzie osobiście byliśmy, gdy mieliśmy szansę to zmienić? Na ile demonstracji przyszliśmy? Czy wsparliśmy strajkujących nauczycieli?
(...)? gdy poszedłem z kolegami na wspominaną wyżej demonstrację, zdecydowali, że staną w odpowiedniej odległości, żeby nikt ich z nią nie skojarzył. Było im jakoś głupio faktycznie brać udział w zgromadzeniu.- pisze młody autor listu.
Świetna diagnoza nie tylko młodego pokolenia ale Polaków, których nie interesuje udział nawet w wyborach. O innym wyrażaniu swojego zdania nie warto nawet mówić.
To pokolenie, które reprezentuje 14-latek będzie prawdopodobnie tym, które w przyszłości zmieni Polskę. Ich bezpośrednio dotykają skutki podłej zmiany.
To my na to pozwoliliśmy: Polacy, wyborcy, suweren, beneficjenci 500+, ofiary propagandy kościoła, katolicy, konsumenci piwa i wódki, klęczący w konfesjonałach, wielbiący "ludzkich panów", "ciemny lud", rodzice i dziadkowie, patrioci, obrońcy życia poczętego, "biała rasa", faszyści, kibole, narodowa telewizja i radio, rząd, każdy szary obywatel obojętny na wszystko poza własnym nosem.
już oceniałe(a)ś
29
0
Szacun!!!!
już oceniałe(a)ś
24
1
Za to, że nastolatkowie są bierni, odpowiadają wyłącznie rodzice. to rodzice zrobili ze swoich dzieci "tuczne gęsi", które stoją z otwartymi dziobami i czekają, aż im ktoś tam właduje wszystko, co do życia potrzebne.To są dzieci odwożone i przywożone ze szkoły samochodami, choc szkoła jest trzysta metrów od domu, to młodzi ludzie, którym rodzice mówią: nie skacz na wuefie, bo się spocisz. To tym dzieciom rodzice wpajają przekonanie, ze nauczyciel, który od nich wymaga, jest głupi i pewnie się uwziął, więc trzeba iś zrobić awanturę. To za te dzieci rodzice załatwiają wszystko, byle się młodzi nie zmęczyli. Ale to te dzieci, gdy dorosną, odwrócą się od rodziców, którzy będą potrzebowali pomocy, bo ta by była zbyt uciążliwa, a oni chcą żyć po swojemu i dla siebie. Bo tak zostali wychowani, a właściwie wyhodowani.
już oceniałe(a)ś
20
1
Kochana redakcjo, czternastolatek pisze poprawnie, nie dopisuj mu tytułu z rażącym błędem.
@prenumeratorka
Tak,błedy w gazecie zniechęcają do czytania,Korekty nie ma?
już oceniałe(a)ś
0
0
Śpiewać co, nie: czego. Cenię dobre dziennikarstwo.
już oceniałe(a)ś
5
0
Wierzę w młodzież. Tylko my, dorośli powinniśmy traktować młodych poważnie. Ja z moim trzynastoletnim synem rozmawiam o polityce, staram się wyjaśniać moje zdanie i tłumaczyć dlaczego mam takie poglądy jaki mam.
już oceniałe(a)ś
4
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka