2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Mordeczka-Ziomeczek z Woli:

Archiwum prywatne

Grzegorz Miecznikowski
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Mordeczka-Ziomeczek z Woli: &#034;Tak być nie powinno. Bardzo mi przykro za tych j...ych kiboli i obszczymurów&#034;
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Mordeczka-Ziomeczek z Woli: &#034;Tak być nie powinno. Bardzo mi przykro za tych j...ych kiboli i obszczymurów&#034;
Komentarze
No bo tak to jest, ktoś zdecydowanie heteroseksualny nie ma problemów z "pedałami" swoimi czy obcymi. Tylko kryptogeje i ludzie niepewni swojej orientacji lub przestraszeni tym, że jakoś dziwnie im się podoba chłopak najlepszej kumpeli i nie potrafiący sobie z tym poradzić, żeby zagłuszyć "głosy ciągnące ich do piekła " i odwrócić uwagę od siebie, stają homofobami.
@srutututu
Nie całkiem. Chodzi o ludzi niedowartościowanych, zakompleksionych, jednocześnie z kijowym wykształceniem i zerowymi perspektywami. Szukają słabszych, żeby poczuć się lepiej, żeby "zobaczyć", że ktoś jest gorszy, więc oni nie są na dnie. Taka filozofia.
już oceniałe(a)ś
12
0
@rfree
Oczywiście, Ci gorsi są gorsi tylko w ich oczach.
już oceniałe(a)ś
8
0
@rfree
To prawda, ktoś silny, przekonany o swojej wartości nie ma problemów z inną orientacją, rasą, narodowością czy religią. Taką prawda.
już oceniałe(a)ś
1
0
E, jeśli to nie figura literacka, to pozdro dla p. Kamila, który zdecydowanie lepiej ogarnia, co to jest społeczeństwo, niż te pasiaste leszcze z Białego.
już oceniałe(a)ś
28
1
Wzruszyłam się. Serio. Przesyłam wirtualnego misia dla każdego z panów :-)
już oceniałe(a)ś
28
1
świetne, nic dodać nic ująć
już oceniałe(a)ś
11
1
U mnie na dzielni też jest paru takich gości, których sądząc po pozorach można podejrzewać raczej o ryczącą homofobię, a jednak są spoko :)
już oceniałe(a)ś
8
0
Pierwszorzędna anegdota! W końcu coś na odtrutkę.
już oceniałe(a)ś
5
0
Jako anegdota - pocieszające. Jako sposób na urządzenie społeczeństwa - no cóż, podobno każdy Niemiec w latach trzydziestych miał swojego Żyda, którego lubił i cenił. Ale to nie pomogło. W Polsce wszystko odbywa się na tej zasadzie, nie działa państwo, ale ludzie jakoś sobie radzą i w tym radzeniu sobie jakoś Polacy są mistrzami.
już oceniałe(a)ś
0
0
I wtedy się obudził. Niestety.
już oceniałe(a)ś
5
11
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka