1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Agnieszka Radwańska odpadła z US Open już w I rundzie. Końca kryzysu nie widać

KEVIN HAGEN/AP

US Open 2018. Agnieszka Radwańska
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Agnieszka Radwańska odpadła z US Open już w I rundzie. Końca kryzysu nie widać
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Agnieszka Radwańska odpadła z US Open już w I rundzie. Końca kryzysu nie widać
Komentarze
Sztuką jest wygrywać z klasą, ale jeszcze trudniejsze jest odejście z klasą. Agnieszka Radwańska może taką okazję przegapić, jeśli będzie się kurczowo trzymała tenisa. Ale to oczywiście jej wybór i jej decyzja.
już oceniałe(a)ś
0
1
Zawdzięczam Agnieszce Radwańskiej przyjemność oglądania przez lata ładnego, wręcz finezyjnego tenisa. Ale : 1. chyba minął czas takiej gry - dominuje tenis siłowy, do którego Radwańska nie ma predyspozycji fizycznych; 2. na korty weszły dużo młodsze, atletyczne zawodniczki, przy których zwiewna Agnieszka ma marne szanse; 3. mam wrażenie, że ekipa Agnieszki (a zwłaszcza DC) żyłuje tę dziewczynę, zamiast doradzić jej ładne pożegnanie z kortem w momencie, w którym nie była jeszcze narażona na złośliwe i często niesprawiedliwe opinie.
Czas AR dobiegł końca - po prostu, tak mają sportowcy. A ja chcę jej pięknie podziękować.Dużo dobrego !
@73as
Dajmy już spokój z tą "dominacją tenisa siłowego". Najbardziej klasowe tenisistki łączą siłę, perfekcyjne przygotowanie fizyczne z finezją i szeroką gamą środków (Kerber, Williams, Muguruza i wiele innych). Agnieszka Radwańska nigdy nie była pracowitą i ambitną zawodniczką i nigdy nie dążyła do tenisa kompletnego. O tyle szkoda, że przy jej wielkim talencie mogła osiągnąć wszystkie szczyty. Niestety w tym zawodzie na równi z talentem liczy się osobowość zwycięzcy. Agnieszka nawet w swoim najlepszych latach zawsze grała, żeby nie przegrać a nie żeby wygrać.
już oceniałe(a)ś
0
0
Szkoda, że to już koniec polskiej przygody z najbardziej prestiżowym sportem świata. Dzięki Aga za te wszystkie lata, które docenia każdy kto rozumie tenis.
już oceniałe(a)ś
3
1
Pisia - koncz wacpanna - wstydu oszczedz'!!!
już oceniałe(a)ś
4
6
od lat Radwańska stoi w miejscu, podczas gdy jej rywalki rozwijają się, najlepszy przykład to łatwe przegrane z zawodniczkami, z którymi kiedyś Radwańska wygrywała do zera
już oceniałe(a)ś
6
0
chyba pora się zwijać, nie sądzicie?
już oceniałe(a)ś
9
1
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Filmy
Muzyka
Seriale
Oglądaj
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka