2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Matki stają w obronie prof. Dębskiego i innych lekarzy. Manifestacja przed Szpitalem Bielańskim
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Matki stają w obronie prof. Dębskiego i innych lekarzy. Manifestacja przed Szpitalem Bielańskim
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Matki stają w obronie prof. Dębskiego i innych lekarzy. Manifestacja przed Szpitalem Bielańskim
Komentarze
Popieram!!
Szacunek dla Profesora i Zespołu!
już oceniałe(a)ś
32
0
Ja się z Debskim w wielu sprawach nie zgadzam, ale sama akcja jest piękna. Dajcie odpór zwyrodnialcom.
@tksiazek
A ja zgadzam się ze wszystkim co związane z prof.Dębskim .Dobrze wykształcony lekarz ,znakomicie wykonujący swój zawód ,nie poddający się żadnym naciskom ,po prostu robi swoje :)
już oceniałe(a)ś
11
0
@puzonik.48
Podoba ci się jego postawa w kwestii Alicji Tysiąc? Delikatnie mówiąc nie miał racji a państwo polskie zapłaciło. Zaś co do jego poglądów na temat przerywania ciąży też kruchta zalatują. Co nie zmienia faktu ze w tej sprawie należy go bronić
już oceniałe(a)ś
3
1
@tksiazek
Podoba mi się jego postawa w kwestii Alicji Tysiąc i bardzo dobrze ,że państwo polskie zapłaciło ,dobrze ,że skończyło się dla niej całkowitą ślepotą .Nie łamie prawa ,więc nie wykonuje aborcji na życzenie :)Ale jest zwolennikiem samostanowienia kobiet ,powszechności tabletki dzień po i wszelkich środków antykoncepcyjnych ,jak również dobrej edukacji seksualnej ,bo to wszystko może uchronić kobiety przed niechcianą ciążą :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@tksiazek
Z prof. Dębskim nie chciałbym się spotykać... w szpitalu.
Prywatnie - z wielką sympatią. Ale lepiej niech ratuje kolejne ludzkie życia.

Gdyby zdarzył się jednak taki nieszczęśliwy traf, że trzeba by ratować dziecko w łonie mamy i samą mamę, to zespołowi profesora zaufałbym na 100%, że zrobią wszystko co w ich mocy aby uratować kogo tylko się da.

A jakieś pie..nie ludzi z organizacji typu Ordo Iuris?
Zaproponowali jakieś rozwiązanie w sprawie protestu w Sejmie rodziców dzieci z niepełnosprawnością? Pewnie debatowali z toruńskim grzybem jaką obrać strategię żeby pozbyć się "smrodu " z sejmowych korytarzy, jaki zauważyła pani profesor od wcinania hamburgerów w sali sejmowej, rozpraszając głosujących swoimi smrodami.
już oceniałe(a)ś
1
0
Brawo Panie Profesorze Dębski !
Na pohybel ciemnogrodowi - pis z nim tańcował.
już oceniałe(a)ś
18
0
jestem fanką Pana Profesora, od dawna, za to co mówi, za to co robi...
@aggajg
Za Alicję Tysiąc i zachwyty nad niemal całkowitym zakazem aborcji tez? Ja aż tak się nie zachwycam ale akcja dobra
już oceniałe(a)ś
0
2
@tksiazek
Nie można zapominać, że w przypadku Alicji Tysiąc, profesor działał zgodnie z obowiązującą ustawą ( zagrożenia dla życia kobiety nie było, czyli w przypadku aborcji z powodu jej wady wzroku profesorowi groziły konsekwencje prawne- taki miał, jak sądzę, niewąski dylemat). Tak, czy owak, liczy się całokształt pracy Profesora, a ten jest imponujący.
już oceniałe(a)ś
1
0
@zwinka1
Zgodnie z ustawa można przeprowadzić aborcje w sytuacji zagrożenia zdrowia kobiety, które okazało się faktyczne. Debski winien w tej sprawie przestać udawać Greka. Co do reszty to się zgadzam.
już oceniałe(a)ś
0
0
@tksiazek
Ja nie bronię profesora w tej sprawie, biorę tylko pod uwagę skomplikowane okoliczności. Inna rzecz, że pani Tysiąc, skoro już tak bardzo chciała, mogła "uzyskać" aborcję gdzie indziej. Wówczas jeszcze tak. Ale mimo wszystko to był przykry incydent, również dla dziecka pani Tysiąc. Nie chciałabym być na jego miejscu.
już oceniałe(a)ś
0
0
To jest mądry sposób odpowiadania na hejt i kłamstwa oszołomów. Dziękuję więc także tym mądrym dziewczynom.
już oceniałe(a)ś
16
0
Powoli Polska przekształca się w Iran. Pamietajmy ze Iranki chodziły w latach 70-tych w miniówkach i bikin na plaży. Wydawało sie wtedy ze cofnięcie Iranu do średniowiecza jest niemożliwe.
już oceniałe(a)ś
10
0
Czytałam artykuły o Panu Profesorze i Jego Żonie Wspaniałym Lekarzu
już oceniałe(a)ś
10
0
Nie wiem co można zarzucić temu człowiekowi bo kieruje się żelaznymi zasadami i np.jesli dobrze zrozumiałam to odmówił aborcji pani A .Tysiąc ,ponieważ nie było zagrożenia życia tej pani.Wszystko zgodnie z obowiązującym prawem !!! Nie mówię że w tym przypadku mam takie samo zdanie. Co złego jest w aborcji dziecka bez mózgu czy innych narządów wewnętrznych ?? Człowiek ratuje życie kobiety .O co te pretensje ?? Żona p.prof.leczy dzieci już w łonie matki. Wszystko było dokładnie opisane. A tak odchodząc od tematu tak bardzo lubimy dzieci poczęte że ilekroc moj dzieciak siedział w autobusie , taki mały , do 7 roku życia , to cały autobus dostawał zbiorowej agresji , że to chamstwo i bezczelność. Generalnie , to cieszę się że nie jestem juz w wieku prokreacyjnym.Wcale tak nie jest że większosc ludzi lubi dzieci.Z tym jest b.róznie.Miałam całemu autobusowi tłumaczyć że mam chory kręgosłup i nie jestem w stanie wziąć dzieciaka na kolana ? Zresztą kiedyś usłyszałam to trzeba było w ciążę nie zachodzić.
@jednorozka
Było zagrożenie zdrowia i okazało się ze faktycznie wystąpiło. Debski nie miał racji. Warto o tym pamiętać.
już oceniałe(a)ś
1
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka