Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Teraz taka parada też się śni prezesowi.
  już oceniałe(a)ś
  21
  8
  A tam w Płomyczku z tamtych czasów były kolorowe zdjecia...
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Wymiotny pseudo kaczy patriotyzm
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  PiS to skopiuje i za 5 lat będziemy nosili portrety Jarka
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  W naukowym sensie chrztu, zwłaszcza tylko średniowiecznego satrapy (początku chrystianizacji Polski, czyli ekspansji Kościoła na wschód)) nie można utożsamiać z powstaniem państwa. Powstanie państwa to złożony proces: ekonomiczny, społeczny, antropologiczny, świadomościowo-psychologiczny. Nawet PRL-wscy "marksiści" dali się nabrać na kościelną agitkę. Wszystkie te rozważania o początkach państwa polskiego są tyle warte co IPN. To anaukowy bełkot.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tych wszystkim MALKONTENTOW informuje, ze nikt nie mowi o systemie czy ludziach, ktorzy rzadzili. Alianci w Jalcie ustanowili PORZADEK a Narod polski odbudowywal kraj !!! Teraz partia "oszolomow" PiS wroga nam niszczy wszystko co osiagnieto i chce nam wmowic,ze mielismy najlepszego Prezydneta wszech czasow. I robia to obrzydliwe klamiac bezczelnie kiedy ten "wspanialy" prezydet straszyl pilota w Gruzji i odzywal sie do wyborow "SPIEPRZAJ DZUADU'> wSZYSTKO ZA SPRZEDJNOSC KSIEZOM. Ochrzcil sie maja 50 lat i taki z nego katolik i Polak karierowicz. Kosciol zataja nie jedna zbrodnie > Konkordat z Hitrlerem , blogoslwienie bombowcow Lufthanzy iswiecenie bomb rzucanych na Polske przez Papieza ! Taki on jest od wiekow. Tortury palenie na stosie a teraz nowe formy przesladowania kobiet. Powszywajcie sobie mozgi trolle. A biskupi macice i nech rodza!!! Proponuje nie brac udziala w tej SZOPIE .
  @wh2015 chyba Lufthansa nie miała bombowców, ale Luftwaffe. A to drobna różnica. Co oczywiście nie ma nic wspólnego z zachowaniem kościoła, zwłaszcza w Niemczech. było tam prawie całkowite poparcie kleru, dla ówczesnego reżimu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To akurat powinnismy cenic, a ie jakies zlotem kapiate szaty pedofili, procesje z hstia brana pedofiskimi lapami po tym,jak zaspakajaja zadze. Okropny polski KOLTUN. PIEKLO MACIE NA ZIEMI,WIEC CZEGO SIE BOICIE ??? nIE CHCE ZADNYCH KATOLICKICH OBCHODOW.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ''Przycmic?'' To byly obchody 1000 lecia panstwowosci. A jesli nawet ''przycmic...to I dobrze:)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0