Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Chciałoby się zażartować, że przyjdzie Szyszko i wysprząta ten "bałagan" w Puszczy. Ale nie czas na żarty. To jest rozpacz! I poczucie bezsilności wobec ignorancji tego, który powinien w sposób szczególny chronić przyrodę.
już oceniałe(a)ś
Po co komu puszcza? Wystarczy 500 zł na wino, pardon, na dziecko, i brykiety w Żabce na opał.
już oceniałe(a)ś
Ludziom się wydaje, że są panami na tej ziemi, a wszystko jest im dane w władanie, tak ich uczy religia. Ludzie żyją krótko, znacznie krócej niż wiele z tych zwierząt w puszczy.
wcale bym się nie zdziwił, gdyby kiedyś się okazało, że przyczyną wymarcia dinozaurów 65 mln lat temu nie był upadek asteroidy, lecz jakiś polityk wprowadzający "dobre zmiany" w ekosystemie. obecni politycy są na dobrej drodze do dokończenia dzieła. i żeby było jasne - ten Szyszek nie jest tu jedyny. trzymam kciuki za akcję. powodzenia! :)
Puszczyk, sóweczka , żurawie i wilki prześliczne. Ptaki cudowne. Piękno natury jest zawsze zachwycające. Piękno natury jest niepowtarzalne.
już oceniałe(a)ś
Duchem i sercem będę z Wami. Żałuję, że nie mogę być osobiście.
już oceniałe(a)ś
A nie mówiłam. Na Youtoubie znajdziecie nagranie z Festiwalu Opolskiego z przed wielu lat. Zespół Homo Homini dostał nagrodę za wykonanie piosenki "Drzewa ruszają w drogę". Warto.
Cały czas mnie to zastanawia. Skąd ta destrukcyjna natura brunatnego kurduplego świniopasa i jego stada. Przecież oni potrafią wyłącznie demolować niszczyć i obsrywać swoimi cuchnącymi odchodami. Przecież sama tylko radość, którą Tusk sprawił tysiącom dzieci budując orliki wystarczy żeby zdeklasować jakiegoś pełnego żółci psychopatycznego karła. A przecież oni obesrają i obrzygają nie tylko życie spoleczne, ale także polską przyrodę wyobrażając sobie piękno jako coś na kształt hitlerowskiej czy stalinowskiej architektury. Zawsze zastanawia mnie to jak powstaje taka żrąca i trująca czerwona bądź brunatna gnojówka.
@halfl-itra Wiara. W wodza, boga czy samego siebie, fanatyczna wiara. Nic więcej, tyle tylko trzeba, aby jeden człowiek zniszczył wszystko.
@halfl-itra Koprolalia to twoje realia? A Stalinowska architektura w TVP zamieniona niedawno na Pałac Królewski, jak to zrelatywizujesz bez pisania o wydzielinach?
@kapitalmarksa Twoje realia to wyraźnie brunatne fekalia. Może przykład jakiegoś pozytywnego dokonania twojego kurduplego świniopasa? Może coś zbudował oprócz 7 km autostrady i bredni o zamachu? Tylko to ostatnie calkowicie dyskwalifikuje go jako polityka, a popierajacych go jako przyzwoitych ludzi. I dlaczego tacy jak ty chcą za wszelka cenę zniszczyć polską przyrodę? W stosunku do Puszczy podobne zamiary miał Hitler. To powinowactwo nie jest przypadkowe.
@halfl-itra Jak zniszczyć? Jakich bredni o zamachu? Raz, to lasy państwowe chcieli sprzedać byle komu, byle płacił a potem z nimi robił co chce, dwa, to, że zamach jest prawdopodobny, no chyba, że wierzysz Ruskim, bo im zostawiono totalnie wszystkie możliwe narzędzia. Nie wierzę w profesjonalizm badaczy, robiących dokumentacje telefonem komórkowym, potykającym się o ludzkie szczątki grubo ponad rok po katastrofie, udającym, że wszystko jest ok. Kłamiesz świadomie:)
@kapitalmarksa Słuchaj, mogę ci podesłać parówkę i puszkę po piwie Wojak, bo dobry jest. Gdbym był psychiatrą być może kontynuowałbym tę rozmową chociaż wszystko wskazuje na dość banalny przypadek mentalnej dewiacji. Pa misiu. I skonsultuj się.
@halfl-itra Parówki i puszki trafiają do nieobeznanych w temacie, ciebie samego to śmieszy ale wiesz, że leming to łyknie. Zaprzecz temu, że Komorowski z Tuskiem chcieli sprzedać lasy państwowe, podważ wikileaks. A może inaczej, amnestia dla ciebie i wielu innych po wyznaniu win, lub podzielenia się wiedzą i bezpieczeństwo będziecie mieli zagwarantowane i nowy start. Gdzieś o tym czytałem.