Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zdjęcie Davida Peskensa jest absolutnie cudowne.
  już oceniałe(a)ś
  15
  4
  to raczej obrazy stworzone na bazie zdjęć
  już oceniałe(a)ś
  12
  4
  Przepiękne zdjęcie Kateriny Belkina (Niemcy) - nieodparcie nasuwa mi się porównanie z Mona Lisą, ten sam czarowny klimat, ten tajemniczy uśmiech - tyle, że tu WIEMY. Dalej dwa wspaniałe zdjęcia z Holandii - Davida Peskensa - tak bajkowego światła w stosunku do sceny nie widziałem nigdy, no może jedynie w bibliotece w Mosznej k/Opola (kto wie dlaczego, ten wie), i Larsa Van De Goor - mistrz światła i jednocześnie koloru - BAJECZNE. Wspaniałe jest też zdjęcie Ali Rajabi (Iran), niby zwykła ulica a ile w niej bajkowości. Wspaniale to koresponduje z Holendrami. Nie bardzo za to przemawia do mnie "produkt" Georgio Cravero (Włochy), dostrzegam w nim korespondowanie z Andy Warcholem, ale to już po prostu było. Dodatkowo na wyróżnienie zasługuje portret - Natalii Evelyn Bencicova ze Słowacji, ale jest to zdjęcie ciężkie miażdżące, aż za bardzo marmurowe - może ktoś zrozumie moją myśl.
  @alexcomp właśnie przez swoją ciężkość zdjęcie Bencicovej jest przepiękne.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  jest pięke
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  zdjęcie z kotem, obrzydliwe nie wiem czy to ma być jakieś przesłanie, symbol? oczywiscie macierzyństwo, ... bez komentarza,oklepany temat na miarę pisiorskich mentalności dlaczego te zdjecia są pozowane, sztuczne? dno
  @3-kuleczka Myślę,że pokazuje to co robimy zwierzętom. Ta rasa kotów jest wyhodowana dlatego,że ludzie z alergią chcą mieć koniecznie kota,zamiast kupić sobie patyczaki.Zobacz człowieku ,jakbyś wyglądał.. co z tego ,że mnie,kota przytulasz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Sztuczne winiety, podkręcony mikrokontrast, jakieś rozmyte krzaczory z wyciągniętą czerwienią na pierwszym planie... z roku na rok coraz trudniej odróżnić zdjęcia i autorów od siebie. Devianarty i 500px są zawalone takimi "cudownymi" i "unikalnymi" pracami do porzygania.
  @ustawiamdlasiebienick hejter-skejter
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Ta pseudo-sztuka jest do zaakceptowania (z trudem) jedynie dzięki doskonałej jakości technicznej zdjęć ...
  już oceniałe(a)ś
  5
  7