Z okazji obchodów 40. rocznicy Czerwca '76 w Radomiu pamięć uczestników historycznych wydarzeń uczcili członkowie rządu Prawa i Sprawiedliwości z prezydentem Andrzejem Dudą i premier Beatą Szydło na czele, Komitet Obrony Demokracji, któremu towarzyszyli m.in. Bronisław Komorowski, Andrzej Celiński i Jan Lityński, oraz narodowcy do spółki z kibicami. Odbyła się również msza, której przewodniczył biskup płocki Piotr Libera, krytykujący małpowanie Zachodu, multikulti oraz oddanie mediów w ręce resortowych dzieci.

Zobacz więcej materiałów wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Prezydent Komorowski, w swoich wypowiedziach dotyczących przeciwnika politycznego, wykazuje imponujący spokój, kulturę i sprawiedliwy osąd, co różni go tak bardzo, w sensie pozytywnym, od najeżonych kłamstwem, pychą i pogardą małostkowych enuncjacji obecnie rządzących i ich akolitów.
@teresa13 Bo Pan Komorowski to człowiek z dużą klasą.
już oceniałe(a)ś
25
26
@damtek żart dwudziestolecia! Brawo.........
już oceniałe(a)ś
26
27
Panie Władysławie Frasyniuku, dołącz do opozycji. Zostań przywódcą. Masz piękną historię, dar mówienia do ludzi, energię i siłę. Potrzebuje Cię Polska. Czekamy.
@abcd1964 Władek za Mateuszka? Oby
już oceniałe(a)ś
4
11
@moskwasadowa A dlaczego nie obok? I skąd ta protekcjonalność? Kijowski to dorosły facet, a nie "Mateuszek" z łopatką w pulchnej rączce. A może coś przeoczyłam :)? Miłego weekendu.
już oceniałe(a)ś
7
8
Księże biskupie, wstyd opowiadać takie bezrefleksyjne głodne kawałki.
@selin Wstyd, naprawdę wstyd...I jak się tu dziwić moim przyjaciołom,że przeszli z KK do Baptystów...
już oceniałe(a)ś
1
0
@selin Ależ, to zbyt łagodnie nazwane takiej nienawistnej partyjnej retoryki. Ale ten pan ma nazwisko zgodne z pisowską logiką odwracania znaczeń („libera” raczej kojarzy się z wolnością niż zamordyzmem).
już oceniałe(a)ś
0
0
Przedstawiciel watykańskiego okupanta przemówił, wyznaczył kierunek, Partia wskazała – rząd porządzi, tylko ten Duda od Kacperka zamiast klaskać poprawiał sobie spinki u rękawów. Czyżby się wstydził? Nb. Ogólnych planów zabrakło dla oceny poparcia jedynie słusznej linii Partii. Nie potępiano też warchołów, to taka tamtejsza oficjalna linia władzy.
już oceniałe(a)ś
0
0
a na pochodzie kod stanisława michnika nie było?????przecież ten bandydta i komuch by tam pasował.
już oceniałe(a)ś
28
33
Ja myślę, że jest jeszcze nadzieja, że PiS pomimo kilku błędów okaże się partią, która dzięki mądrej polityce poprowadzi nas w lepsze czasy. Pozdrawiam.
@pawellos1410 Ależ dowcipnyś, ^ i ^ @
już oceniałe(a)ś
4
4
@pawellos1410 Masz oczywiscie na mysli, na samo dno PISuarowego szamba!
już oceniałe(a)ś
3
2
@pawellos1410 Co proboszcz tak powiedzial na wsi?
już oceniałe(a)ś
0
0
`