- Pomysł, żeby przychodzić 13 grudnia pod Gazetę Wyborczą jest czymś całkowicie nie do przyjęcia, jest ordynarnym odwracaniem znaków. 'Gazeta Wyborcza' wywodzi się z ruchu Stanu Wojennego, z podziemia, nasi redaktorzy budowali podziemne państwo. Jeżeli tutaj przychodzi się manifestować 13 grudnia, to myli się adresy - mówi Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'.

Zwolennicy rządów Prawa i Sprawiedliwości zapowiedzieli manifestacje pod siedzibą Agory i Telewizji Polskiej. Prawicowi działacze, artyści i publicyści będą maszerować w intencji nawrócenia dziennikarzy oraz przeciwko 'kłamstwom i nienawiści w mediach'.

Pod siedzibą 'Gazety Wyborczej', przemawiać mają 'niepokorni' publicyści, działacze i artyści, m.in. Michał Karnowski, Antoni Krauze i Jerzy Zelnik.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
nie pamietam, kiedy spotkała mnie taka przykrośc, jestem człowiekiem niemłodym, bardzo uczciwym i pracującym ciężko przez całe zycie, jako dziecko było ciężko, lata po wojnie, mieszkanie w suterenie [mój tata był Polakiem po obozach, nie jak ojciec kaczyńskiego ubekiem], ciężkie, pracowite, uczciwe zycie, wychowane dobre i dobrze wykształcone dzieci, madre wnuki, i nagle dowiaduje sie dzisiaj, ze jestem komuchem, złodziejem, człowiekiem? bezwartościowym, bo nie pojechałem lizać doopy jarkowi i jego nazisekcie odpowiesz za to człowieku, bo jest nas DUżO, uczciwych ludzi, za najmniejsza krzywde , płacz dziecka, kroplę krwi odpowiecie pisowskie trole i bandyci, duda niech sie szykuje do nowejhuty ze swoimi lalami, szydło na utrzymanie syna księżulk bo nie bedzie miała pracy w tym kraju, odpowiecie za kazde słowo i czyn, a ty, kaczyński, mały hhitlerku bedziesz opluwany i przeklety
już oceniałe(a)ś
24
14
i tak trzymać, róbmy SWOJE
już oceniałe(a)ś
6
2
wuj !.... z pisskomuną!
już oceniałe(a)ś
5
2
Gazeta wybiórcza bastionem wolnego słowa. Głupszego żartu dawno nie słyszałem.
już oceniałe(a)ś
1
0
Naprawdę? Pod domem Kaczyńskiego, do czego wzywacie, to co innego, prawda?
@Antoni Antczak antek, spieeeprzaj jak jarek pod kiecke mamusi co sie tak kleisz Gazety? jeszcze twoja nazisekta nie zamkneła nam ust i nie zamknie jeszcze sie zdziwisz do czego będziemy sie nawoływac, a tobie gooowno do tego
już oceniałe(a)ś
9
0
Kategoria: dowcip roku. And the winner is... Jarosław Kurski za "w Gazecie Wyborczej będzie bastion wolnego słowa" (Rzutem na taśmę panie Jarosławie! Gratulacje!)
już oceniałe(a)ś
6
10
gazeta wyborcza - jest waznym elementen informacji o sytuacji politycznej, gospodarczej, kulturalnej etc w Polsce. ma ta gazeta wyraznie okreslony zakres i poglady (podobnie jak np. FAZ/ Frankfurter Allgemeine Zeitung lub Spiegel lub Die Welt) - i dziennikarze tej gazety sa waznym elementem demokracji w Polsce! ich poglady, komentarze sa bardzo wazne dla kultury politycznej w Polsce!w zadnym kraju demokratycznym nikomu tzn obywatelowi, politykowi czy przedstawicielom kosciolow (rzyms-katolickiemu, protestantom itp) nie przyjdzie do glowy prostestowac przeciwko gazecie i dziennikarzom i wysylac ksiezy - egzorcystow, zeby wypedzac zle duchy! na to co wyprawia prawica i jej demonstranci to jest lepsze anizeli program kabaretu politycznego - tylko aktorzy sa bardzo kiepscy!
już oceniałe(a)ś
12
16
Ale wiecie, że dla wielu osób straciliście wiarygodność w tej kwestii. Blokowanie forum przy treściach ws. imigrantów, to jest zbrodnia na wolności słowa. Zamiast zatrudnić moderatora postanowiliście kreować własną rzeczywistość poprzez (1) przedstawianie tylko poglądów słusznej garstki myślicieli/publicystów oraz (2) obrażanie i wrzucanie do jednej szuflady wszystkich, którzy mieli pogląd odmienny. O dziwo po czasie na łamach pojawiły się tez poglądy rozsądne(nazwiska są zbędne, kto czyta regularnie-wie), które dziś zdominowały politykę europejską. Niestety do tego momentu społeczeństwo się zagotowało i niechęć do uchodźców wzrosła. Pomieszanie "imigrantów" z "uchodźcami" to już inny temat. Nie wiem czy żyjecie w tej samej rzeczywistości, ale dla mnie jest jasne, że jeżeli wyborcza zamknie usta grupie x w sprawie y to prawicowe media i ich akolici tworzą teorie spiskową jak Tusk z Merkel będą przesiedlać terrorystów z Niemiec do Polski.
@czy2plus2to4 dlatego, w trosce o twoje obawy najlepiej zmień obiekt do czytania jestem zwykłym czytelnikiem, ale rozumiem blokadę komentarzy, bo takie własnie osobniki jak ty pisaliby tam wulgaryzmy i zaden moderator nic by nie pomógł mam nadzieje że nazipisowski rzad szybko wywieziemy na taczkach
już oceniałe(a)ś
1
0
`