Po przegranej w wyborach prezydenckich Bronisław Komorowski ustępuje ze stanowiska. Jutro o godzinie 10 przed Zgromadzeniem Narodowym w Warszawie na nową głowę państwa zaprzysiężony zostanie Andrzej Duda.

Na progu nowej kadencji swoje życzenia dla prezydenta przekazali redaktorzy naczelni Gazety Wyborczej. Wśród głównych życzeń znalazły się te o szacunek dla mądrzejszych od siebie, bardziej cywilizowaną rządową opozycję, służenie wszystkim Polakom, a także żeby nie realizował złożonych wcześniej obietnic wyborczych.

Polub nas na Facebooku

Więcej
  Komentarze
  Jesteście żałośni.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  Życzenia gazwyba jak sowieckie plucie w polską twarz. Nie można jednak oczekiwać od nich czegoś więcej, bo obowiązuje pakt zawarty 30 października roku 1984 przez Jaruzelskiego, Kiszczaka i Rakowskiego oraz Geremka i Mazowieckiego o podziale władzy nad Polską. Tamtego dnia święty ksiądz Jerzy Popiełuszko został oficjalnie wyłowiony z nurtów Wisły, choć w rzeczywistości został wyłowiony 26 października. Rozkaz zabicia go wydali Jaruzelski i Kiszczak oraz Moskale, a wykonali esbecy oraz oficerowie WSW i GRU.
  @solussoliusa A w 1919 Piłsudski paktował z bolszewikami, nie mówiąc już o Sobieskim, który próbował dogadać sie z Turkami, a Jagiełło z Krzyżakami. A Chrystus chodził do celników i innych grzeszników, a sam Bóg nie potępił Kaina po jego morderstwie na Ablu. I tak Bóg pozwolił żyć mordercom, Chrystus oddał gospodarkę zdziercom, a Jagiełło z Sobieskim dopełnili naszego upadku. Amen! Kurde, jak fajnie wypisywać takie pierdoły ;-)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Drugi raz wyczyścili komentarze? Żałosne typy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  `