Podkręć moc swoich szarych komórek

Dotono
10.10.2014 20:54

Krótki program treningu mentalnego podkręci moc twoich szarych komórek. Rozwiniesz swoje zdolności umysłowe grając w gry komputerowe, które wbrew pozorom wcale nie wyjaławiają mózgu. Gry logiczne zmuszają do myślenia. Spróbuj medytacji, gimnastyce mózgu wystarczy 20 minut dziennie. Weź profesjonalne lekcje gry na instrumentach, bo w czasie gry na gitarze czy pianinie mózg człowieka przeżywa stan ekstazy.

'Na pamięć', nowy tygodnik, dla tych, którzy chcą jak najdłużej zachować sprawność intelektualną, nauczyć się technik szybkiego zapamiętywania oraz poznać najnowsze metody rozwijania kreatywności. To unikalny zestaw ćwiczeń przygotowany przez najlepszych polskich specjalistów od zaburzeń pamięci i neurologii. Oprócz tego testy sprawdzające pamięć, sudoku, hitori, jolki, rebusy, zabawy językowe i inne łamigłówki, które rozruszają Twoje półkule mózgowe.W ''Na Pamięć'' czytaj też:

Północ na talerzu
Dieta nordycka rzuca wyzwanie śródziemnomorskiej w walce o miano najlepszej na świecie. Nie dość, że odchudza bez efektu jojo, to również poprawia pracę mózgu i zapobiega jego degeneracji
Okruchy sztuki
Arystoteles pisał, że doświadczenie stworzyło sztukę, zaś brak doświadczenia - przypadek. W rozwiązywaniu naszego quizu ze znajomości sztuki warto zdać się na jedno i drugie
Na wyspach Bergamutach podobno jest kot w butach...
Być może świat prawdziwej matematyki zamieszkany jest przez jednorożce i pegazy. na pewno w tym świecie rozum sprawdza się lepiej niż w otaczającej nas rzeczywistości. dla poszukujących metafizycznego piękna w naukach ścisłych - 12 zadań o różnym stopniu trudności.
Pokaż język
Cztery ćwiczenia dla miłośników pięknej polszczyzny.
Jaka jest dla ciebie ta chwila?
Uważność to bardzo przydatna umiejętność, która cierpliwie i regularnie trenowana przynosi niezwykłe rezultaty
Królewski szyfr
Dziś proponujemy zabawę w łamanie angielskiego szyfru marii i stuart, naukę słów w języku esperanto oraz mieszkańców seszeli.

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka