Chińczycy uważają, że genetyka to przyszłość. Właśnie otworzyli narodowy Bank DNA, który ma być największym zbiorem genetycznych danych na świecie. W planach mają także fabrykę zwierzęcych klonów. Nikt dotąd nie klonował krów, psów i koni na taką skalę.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PS niech żyje lewica laicka myśle że doniesiecie gdzie trzeba a trzeba
już oceniałe(a)ś
6
0
(3400 pixels per inch) 3,4 tys pikseli na cal. To niecale 12 megapixeli. Taka rozdzielczosc maja telefony komorkowe wiec to nie jakas rewelacja. Usatwianie instrumentu zajelo chyba poltora dnia a nie poltorej dnia?
już oceniałe(a)ś
5
0
"Dzień" jest rodzju męskiego! zatem "półtorej dnia" to paskudny błąd.
już oceniałe(a)ś
4
0
"PółtorEJ dnia" przygotowań - to długo czy krótko?
@teef Należy zapytać czy to poprawnie" półtorej godziny"-tak -ale nie "półtorej roku" czy "półtorej dnia"-mnie to bardzo razi ale może jestem w błędzie?
już oceniałe(a)ś
2
0
@mary p. Jesteś. W języku polskim występuje takie coś jak rodzaje (męski, żeński i nijaki).
już oceniałe(a)ś
0
2
@jfkijanka pogubiles sie.
już oceniałe(a)ś
2
0
@jfkijanka no właśnie o tym mówię "półtorej"można użyć w przypadku rodzaju żeńskiego np."półtorej godziny" ale nie już: dnia,roku,litra
już oceniałe(a)ś
1
0
bo mamy takich gó...anych naukowców jak np. specjaliści Macieirewicza od katastrofy smoleńskiej. To co oni mogą odkryć?.Fanstamagorie nic więcej. Ci co mają troche oleju w głowie i są w stanie czymś sie wykazać wyjezdżaja z tego durnego kraju
@zasz1234 no innych to mamy znacznie lepszych hyhyhy szczególnie tych od ciepłej wody w kranie i przyjaznego poklepywania z Putinem :)
już oceniałe(a)ś
2
1
ta zlota kulka jest to kulka analna, symbolizuje nieustanna wedrowke naszej Planety w eterze dupy wszechswiata
już oceniałe(a)ś
4
1
Dlaczego tak się dzieje? Może dlatego, że w rankingu 500 najlepszych wyższych uczelni świata nie ma ani jednej polskiej? Może dlatego, że nie ma kasy na naukę, bo trzeba utrzymać katechetów i IPN?
już oceniałe(a)ś
2
0
CRISPR, nie CRISP
już oceniałe(a)ś
2
0
`