Od dawna sprawdzamy, jaki majątek mają Iwona i Mateusz Morawieccy. Bo w 2013 r. dzisiejszy premier przepisał na żonę większość majątku, ukrywając go w ten sposób przed opinią publiczną. Kilka miesięcy temu natrafiliśmy na 'grupę trzymającą kamienice' po banku BZ WBK, którego prezesem do listopada 2015 r. był Morawiecki. To m.in. jeden z najbogatszych Polaków.

Poznaj szczegóły śledztwa 'Wyborczej'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Czyli chyba mamy do czynienia z cwaniactwem i wykorzystywaniem stanowiska do przekrętów. Czyli ze złodziejstwem w białych rękawiczkach.
już oceniałe(a)ś
28
0
CYT : Przestańcie analizować pisiorów pod kątem działań politycznych. To zwykli złodzieje i nie tylko . Tu są potrzebni psychiatra i psycholog. Mamy wodza - skrajnego socjopatę, przez swoje kompleksy niezdolnego do jakiejkolwiek współpracy. Od początku było wiadomo, że UE mu przeszkadza, bo on nie potrafi być w żadnej wspólnocie.
Premier - kliniczny przypadek zespołu Delbrucka. Mitoman, do niego nie docierają żadne sygnały z zewnątrz, wierzy tylko w świat w swojej głowie..
W cieniu czai się mściwy, skrajnie zakompleksiony Zero, który już w liceum chodził po szkolnym korytarzu i opowiadał kolegom, że jak dorośnie, zostanie prokuratorem i wszystkich ich powsadza (był szkolnym donosicielem ,pośmiewiskiem i bardzo miernym uczniem a potem studentem).
@kollesio
Dobrze napisane!
już oceniałe(a)ś
1
0
Zastanawiające, że premier chciał ukryć majątek, przepisując jego część na żonę. / - Rząd Morawieckiego zezwala na to, aby na polskie składy węglowe nadal trafiał surowiec z Donbasu. To jawne wspieranie Putina. / - Przez działania rządu Mateusza Morawieckiego do dziś Bruksela nie odblokowała Polsce pieniędzy z Funduszu Odbudowy. / - Kiedy premier i wicepremier Sasin oddadzą 70 mln złotych, które bezprawnie wydali na wybory kopertowe? / - Spóźnione działania rządu Mateusza Morawieckiego i prezesa NBP doprowadziły do szalejącej inflacji. - Czy socjopata kierujący ministerstwem sprawiedliwości wyłączy Polskę z Europy ? Czy ktoś kto moczy się w spodnie może być premierem od bezpieki ? Czy ktoś, kto zakłada odwrotnie zegarek i różne buty jest w ogóle w stanie ocenić zagrożenia, jakie czyhają na naszą ojczyznę? ? mógłby zapytać  normalnie myślący ?. I dalej: - czy można zmieniać konstytucję z kimś, kto łamie praworządność i kradnie majątek narodowy ?

Na koniec najgorsze ? tu najazd na wykrzywioną z wściekłości twarz Kaczyńskiego, wykrzykującego słowa o "mordach zdradzieckich": - Szef rządzącej większości nie panuje nad emocjami. To go dyskwalifikuje jako lidera. Ktoś taki  powinien rządzić pozostałymi 70% normalnego społeczeństwa ?.
już oceniałe(a)ś
16
1
"sprawdzamy, jaki majątek mają Iwona i Mateusz Morawieccy"

Odpowiadam, jaki mają: rozdzielony.

Znaczy Iwonka nie wie co ma, bo nie musi wiedzieć, bo wie Mateuszek.
A Mateuszek mówi, że on nic nie ma, bo ma Iwonka.
Im się to po prostu należy.
Znaczy pod celkę.
już oceniałe(a)ś
14
1
A co na to pan prezesik, kt. mowil,ze do polityki nie idzie sie dla pieniedzy???PUTINADA =OLIGARCHOWIE W POLSCE PIS.
już oceniałe(a)ś
1
0
Gratulujemy mu i ślubujemy mu wierność, podobnie jak nasz naród. Cały kraj będzie podlegać jego przywództwu, ku chwale" -
już oceniałe(a)ś
0
0
to równie mocna afera jak z Banasiem i podsłuchami pegasus? od rana piszą inne media, a tutaj co? głucho i cicho... g..wno warta w całej okazałości
już oceniałe(a)ś
2
2
`