W najbliższą środę 23 czerwca o godz. 20 zapraszamy na stronie Wyborcza.pl na Walne Zebranie Czytelników i Zespołu 'Gazety Wyborczej'. Opowiemy Państwu, jak przekształciliśmy 'Wyborczą' w prężne medium internetowe. Niestety, opowiemy też Państwu o zagrożeniach, przed którymi jako niezależni dziennikarze stoimy.

Szanowni Państwo,
siłą 'Gazety Wyborczej' jesteście Wy, nasi Czytelnicy. Ćwierć miliona osób wykupiło cyfrową prenumeratę 'Wyborczej', bo nam Państwo zaufali.

Cieszy nas unikalna, mocna więź między dziennikarzami a Czytelnikami, jakiej nie zbudowało poza nami żadne medium w Polsce. Dziesiątki tysięcy z Państwa codziennie kupuje też drukowane wydanie 'Wyborczej' i jest z nami od początku - od 8 maja 1989 r.

Bardzo dziękujemy Państwu za wsparcie, w e-mailach i listach do redakcji, w postach pod artykułami i w mediach społecznościowych. Traktujemy je jako zobowiązanie. I dlatego chcemy Państwu opowiedzieć o naszej wspólnej 'Wyborczej'.

W najbliższą środę 23 czerwca zapraszamy na stronie Wyborcza.pl na otwarte Walne Zebranie Czytelników i Zespołu 'Gazety Wyborczej'.

Adam Michnik i jego zastępcy oraz kluczowe postaci z redakcji opowiedzą Państwu, jak przekształciliśmy 'Wyborczą' w nowoczesne i prężne medium internetowe, które pod względem liczby prenumeratorów jest liderem w tej części Europy. Opowiemy Państwu o naszych śledztwach, o nowych redakcjach lokalnych i o współpracy z najlepszymi redakcjami świata.

Niestety, opowiemy też Państwu o zagrożeniach, przed którymi jako niezależni dziennikarze stoimy.

Liczymy na Państwa obecność i na Państwa pytania!
Czekamy na Wasze pytania do nas przed spotkaniem. Ślijcie je na adres: listy@wyborcza.pl
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dobry pomysł, do zobaczenia online
już oceniałe(a)ś
0
0
`