Oto zapis ponad dwóch godzin rozmów telefonicznych z 2009 roku Daniela Obajtka, ówczesnego wójta Pcimia z pracownikiem TT Plast.

Daniel Obajtek jako wójt Pcimia chciał wykończyć firmę swojego wuja, u którego wcześniej pracował. Kierował z tylnego siedzenia konkurencyjną spółką, choć jako samorządowiec nie mógł tego robić, a potem skłamał w tej sprawie przed sądem. Dowodzą tego nagrania knajackich rozmów Obajtka, które ma 'Wyborcza'.

ZOBACZ TAKŻE: Rozmowa Romana Imielskiego z Pawłem Figurskim i Jarosławem Sidorowiczem, autorami tekstu o taśmach Obajtka <<TUTAJ>>
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
ja pie..., głos obajtka wysokiej jakości pasujący do jakości aktualnej władzy w RP
już oceniałe(a)ś
24
0
Czy to prawda, że ten wulgarny cwaniaczek jest członkiem Opus Dei? Czy wszyscy członkowie Opus Dei mają taką mentalność?
już oceniałe(a)ś
23
0
Rozmowa elit. Dramat, tragedia, horror, słów brak.
już oceniałe(a)ś
23
0
Szymek mi zaimponował. Ogarnięte rynki, potężna wiedza, błyskotliwy. Może by jego premierem zrobić?
@flores
Zapomniałeś że to nasz dar od Boga.
już oceniałe(a)ś
1
0
Petarda, teraz premierem, tylko suski.
@sp912
No oczywiście Trzeba podnosić poprzeczkę intelektualną.
już oceniałe(a)ś
2
0
Oglądam TVP Info, a tu nic. A tak się napinali i przez cały dzień puszczali "taśmy" Grasia, gdy rozmawiał z Prezesem Orlenu Krawcem, przypominali rozmowy Sikorskiego, a tu morda w kubeł i nie ma tematu. Ciekawe co teraz mówi Kaczyński. Podejrzewam, że używa słów podobnych jak Obajtek bo jednak trudno będzie teraz postawić na Obajtka jako gospodarczego zbawcę narodu.
już oceniałe(a)ś
16
0
A suwerena Januszowego to h... ruszy. Przecież to idealnie Januszowy typ.
już oceniałe(a)ś
10
0
Prawdziwy patryjota. Taki z akcejtem na "RYJ". Rzygać się chce jak się widzi tych "Człowieków Roku". Jeśli takich mają intelektualistów to jak wygląda zaplecze?
już oceniałe(a)ś
8
0
`