Daniel Obajtek jako wójt Pcimia chciał wykończyć firmę swojego wuja, u którego wcześniej pracował. Kierował z tylnego siedzenia konkurencyjną spółką, choć jako samorządowiec nie mógł tego robić, a potem skłamał w tej sprawie przed sądem. Dowodzą tego nagrania knajackich rozmów Obajtka, które ma 'Wyborcza'.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ << TUTAJ>>.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No to mamy na topie dwóch rządzących z tylnego siedzenia.
już oceniałe(a)ś
Czyli idealny kandydat na premiera z pis
już oceniałe(a)ś
Ale pis/orys ma właściwy dla prezesa!
już oceniałe(a)ś
coś nawala
Niedawno mieliśmy trzech ewangelistów [jeden się gdzieś zapodział], a teraz, jako obwieścił naczelnik państwa, mamy dar od Boga.
Mozna dokładnie datować i uwierzytelnić nagrania. Anglicy nagrywają sieć energetyczna. Drobne losowe wachania napięcia w sieci wywołują zmiany w oświetleniu i hałasie otoczenia, np. buczenia transformatorów.
Bierze się takie nagranie, przeprowadza analizę szumów i można udowodnić czas kiedy zostało zrobione.
Można wykorzystać tez metodę pośrednia, znaleźć nagranie materiału który da się datować na ten sam okres, wyekstrahować szumy i porównać. Te wachania w sieci idą w cały kraj.
Te wahania sieci widać tez na nagraniach wideo, np. mruganie świateł. Nawet przy próbkowaniu 30Hz da się to zrobić.
Hmmm... Reakcja mediów prorządowych jest zastanawiająca - zablokowanie komentarzy!

dorzeczy.pl/kraj/173866/orlen-reaguje-na-artykul-gw-nieprawdziwe-informacje.html

To jest o tyle ciekawe, że to niestety głownie w komentarzach na prorządowych stronach widać niesamowity jad i zaciekłe bronienie wszelkich działań populistycznych. Często jest również krytyka rządu, ale... że jest zbyt mało radykalny w swoich populistycznych działaniach. Wynika to zapewne z tego, że komentujący to zwykle jeszcze bardziej populistycznie ukierunkowane osoby niż sam PiS - czyli zwolennicy Korwina, Kukiza i Konfederacji.

Tak więc zablokowanie komentarzy, które w większości powinny bronić prezesa jest mocno zastanawiające...
Super premier z niego będzie. Zwlaszcza ten tekst o wysyłaniu wuja Lisa na emeryturę w wieku 6o lat powinien się prezesowi wszystkich Polaków podobać. No i świetny język intelektualisty
`