Dlaczego czujemy się niezrozumiani? Przemek Staroń zaprasza na lekcję online

Redakcja
16.11.2020 12:53

'Szkoła bohaterek i bohaterów'. Cykl lekcji online Przemka Staronia - Nauczyciela Roku 2018.

Na trzecie wirtualne spotkanie zapraszamy w środę 18 listopada o godz. 17.00. Wirtualna lekcja dostępna będzie na stronie Wyborcza.pl ,Facebooku 'Gazety Wyborczej' , FB Wydawnictwo AGORA oraz fanpage'u szkoła bohaterek i bohaterów .

Dlaczego tak często czuję się niezrozumiana/-y? Co to jest ludziowstręt i czy to normalne? Czy warto być sobą? A Wy, czy czasem czujecie, że inni ludzie nie akceptują Was takimi, jakimi jesteście? Może macie poczucie bycia outsiderem/outseiderką i czasem po prostu wolicie zostać sami/same, w swojej oazie spokoju, co dla wielu z Waszego otoczenia wydaje się dziwną fanaberią lub niepokojącym zjawiskiem? A może to wszystko jest zupełnie normalne i potrzebne do tego aby poczuć się dobrze ze sobą? Co jeszcze możemy zrobić aby zaakceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy? O tym wszystkim już na najbliższej lekcji w ?Szkole bohaterek i bohaterów? Przemka Staronia.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, dlaczego tak trudno czuć się niezrozumianym/niezrozumianą, wpadajcie na lekcję do 'Szkoły bohaterek i bohaterów' Przemka Staronia. Zapraszamy!

Patronat: Gazeta Wyborcza , Książki. Magazyn do czytania , Wydawnictwo AGORA .

Więcej na ten temat: Przemysław Staroń, edukacja, psychologia, szkoły
Więcej na ten temat: Przemysław Staroń, edukacja, psychologia, szkoły
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka