- Niech sobie każdy zada pytanie, o co jest to spór. Czy jest to spór o danie prawa do życia dzieciom z zespołem Downa, czy o niczym nieskrępowaną aborcję? - tak premier Mateusz Morawiecki rozpoczął swoje oświadczenie dotyczące ostatniego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Cytat: "na NASZE swietosci"?
NIKT nie ZMUSZA tzw. katolikow do aborcji.
OD...IE sie wiec od NASZEGO prawa wyboru.
na te klamliwe ryje juz patrzec nie mozna ...
już oceniałe(a)ś
12
0
Mam pytanie??? Czy miał pan panie Morawiecki przyzwolenia na podpalanie koktajlami Mołotowa milicyjnych Nysek z funkcjonariuszami w środku??? Od kogo ma pan dzisiaj przyzwolenie na niebywałe, gigantyczne i porażające kłamstwa jakimi pan nas raczy od sześciu prawie lat???
już oceniałe(a)ś
10
0
TO SIE W TYCH KOSCIOLKACH POZAMYKAJCIE NA WIEKI WIEKOW I JUZ STAMTAD NIE WYCHODZCIE I DAJCIE NORMALNYM LUDZIOM ODETCHNAC OD IDEOLOGI KATOLICYZMU NARODOWEGO
już oceniałe(a)ś
5
0
Twoje przyzwolenie, pinokio krzywousty, nikogo nie obchodzi.
już oceniałe(a)ś
3
0
Kłamliwe pytanie.
już oceniałe(a)ś
4
1
To jest spór o to, czy będziemy żyć w katoszariacie gorszym niż w Iranie, czy może jednak w wolnym kraju.
już oceniałe(a)ś
2
0
"Nie ma przyzwolenia na ataki na nasze świętości, na ludzi, na kościoły" - tak nie ma przyzwolenia na ataki na własnych obywateli - a wy, pan ciągle atakujesz, na nasze świętości: Bóg dał wolną wolę i to jest świętość, na nasze kościoły, pan teoretyczny katolik to pan nie wie, że ciało ludzkie jest kościołem, a ty je ciągle atakujesz, księża gwałcą. Pan nie wie sam co prawi.
już oceniałe(a)ś
2
0
Musi bronić bo robił interesy z kk to mu nie wypada.
już oceniałe(a)ś
1
0
`