Debata 'Co dalej z gospodarką? Co nas czeka?'. Zarezerwuj czas i uprzedź znajomych - już we wtorek, 20 października o godz. 18:30, Concilium Civitas zaprasza na kolejną wirtualną debatę poświęconą wpływowi pandemii koronawirusa na los każdego z nas.

W debacie udział weźmie i wygłosi wykład profesor Beata Smarzyńska-Javorcik z Oxfordu - główna ekonomistka Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD) oraz członkini Collegium Civitas.

Debatę poprowadzi Jacek Żakowski ('Polityka', Collegium Civitas).

Po dyskusji panelistów przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z udziałem wirtualnej publiczności. Do udziału zaprosimy Państwa za pośrednictwem platformy zoom po zarejestrowaniu się pod adresem: kk2019@civitas.edu.pl Liczba miejsc na platformie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pytania będzie można zadawać również na Facebooku Concilium Civitas .

Debata będzie dostępna na stronie Wyborcza.pl , Facebook'u Concilium Civitas oraz na Facebook'u 'Gazety Wyborczej' . Po debacie zapraszamy na dyskusję z udziałem wirtualnej publiczności.

Przegapiłeś poprzednie debaty? Możesz nadal obejrzeć je na wyborczej.pl:
Koronawirus a gospodarka. Jak pandemia wpłynie na nasze portfele?
Koronawirus a demokracja. Jak koronawirus wpłynie na demokrację na świecie?
Koronawirus a nasza przyszłość. Jak pandemia zmieni nasze życie?
Koronawirus a społeczeństwo. Jak koronawirus zmieni Europę?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jacek Specjalista-od-Wszystkiego Niestraszciepisem Żakowski. Teraz będzie debatował o gospodarce. Socjalistycznej, panie Jacku?
już oceniałe(a)ś
4
0
Będzie dalej usprawiedliwiał swoje poprzednie komentarze nt. PISu , '' poprawiania '' Kodu ,Nowoczesnej , KO , ogólnie skłócania opozycji i zniechęcania jej zwłaszcza młodych działaczy , a ostatnio poganiania lekarzy [ żeby się brali bardziej do roboty ]
@z88
Nudne już to trolowanie na temat Zakowskiego. Poczytaj sobie jego teksty/wyiady w Polityce, bo to chyba najinteligentniejszy polski dziennikarz. A ty wolisz wypisywać brednie i to jeszcze przy okazji wykładu wcale nie Żakowskiego. Obsesja czy ci płacą?
już oceniałe(a)ś
1
2
@terazja
Ciekawe , trolowanie i obsesja , gdy się krytykuje ''symetrystów ' od lat z upodobaniem
osłabiających opozycję .[ PISowcy Was oszczędzają i maja ucieche ] Moglibyście trochę odpuścić i np. obecnie unikać oskarżeń lekarzy [ patrz Żakowski L.Pras. Tvn 24 ]
już oceniałe(a)ś
0
0
A Paczosa nie będzie?
już oceniałe(a)ś
2
0
Tylko nie strasz pisem stara pierdoło...
@hwdpis
Teraz Szefernaker zleca bluzgi? Więcej za to płaci?
już oceniałe(a)ś
0
2
Odejdź pajacu, symetrysto i głupcze upajający się własnym głosem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pandemie można zatrzymać w miesiąc , stosując terapie użyte w leczeniu Prezydenta Trumpa.
HCQ I sterydy.
@JimmyDore
Zapomniałeś o żarliwej modlitwie! :)
już oceniałe(a)ś
1
0
@terazja
A Ty o chowaniu sie pod pierzyna,
jak prezes 13 grudnia.
już oceniałe(a)ś
0
1
`