Pandemia koronawirusa. Co dalej z gospodarką? Co nas czeka? Jacek Żakowski zaprasza na wirtualną debatę Concilium Civitas

Jacek Żakowski, montaż Weronika Fabjańska
16.10.2020 16:00

Debata 'Co dalej z gospodarką? Co nas czeka?'. Zarezerwuj czas i uprzedź znajomych - już we wtorek, 20 października o godz. 18:30, Concilium Civitas zaprasza na kolejną wirtualną debatę poświęconą wpływowi pandemii koronawirusa na los każdego z nas.

W debacie udział weźmie i wygłosi wykład profesor Beata Smarzyńska-Javorcik z Oxfordu - główna ekonomistka Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD) oraz członkini Collegium Civitas.

Debatę poprowadzi Jacek Żakowski ('Polityka', Collegium Civitas).

Po dyskusji panelistów przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z udziałem wirtualnej publiczności. Do udziału zaprosimy Państwa za pośrednictwem platformy zoom po zarejestrowaniu się pod adresem: kk2019@civitas.edu.pl Liczba miejsc na platformie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pytania będzie można zadawać również na Facebooku Concilium Civitas .

Debata będzie dostępna na stronie Wyborcza.pl , Facebook'u Concilium Civitas oraz na Facebook'u 'Gazety Wyborczej' . Po debacie zapraszamy na dyskusję z udziałem wirtualnej publiczności.

Przegapiłeś poprzednie debaty? Możesz nadal obejrzeć je na wyborczej.pl:
Koronawirus a gospodarka. Jak pandemia wpłynie na nasze portfele?
Koronawirus a demokracja. Jak koronawirus wpłynie na demokrację na świecie?
Koronawirus a nasza przyszłość. Jak pandemia zmieni nasze życie?
Koronawirus a społeczeństwo. Jak koronawirus zmieni Europę?

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka