Opozycja krytykowała dziś w Sejmie organizację wyborów i przebieg kampanii wyborczej. - Trzaskowskiego w TVP było więcej niż Dudy? Tak, tylko że Duda był przedstawiany jak Kim Ir Sen, a Trzaskowski jak zdrajca - grzmiał z sejmowej mównicy poseł KO, Sławomir Nitras.

Posłowie komentowali dziś w Sejmie przebieg wyborów i kampanię prezydencką. Mają zastrzeżenia m.in. do nadużywania alertów RCB, głosowania Polaków za granicą i stronniczości TVP. Uważają, że wybory były nierówne.

Zobacz, jak posłowie KO komentowali organizację wyborów z sejmowej mównicy.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Trzeba rozpropagować hasło "TVPiS kłamie" tak jak w stanie wojennym. Część ludzi zacznie myśleć - a przecież o to chodzi. Zrób takie napisy na chodniku, na naklejkach, w różnych miejscach w swoim otoczeniu. Ciekawe są reakcje.

"Lawina bieg od tego zmienia,
Po jakich toczy się kamieniach"
już oceniałe(a)ś
14
0
Niestety, to co mówią posłowie PO to szczera, gorzka prawda. To nie były demokratyczne wybory. W USA, prezydent lecąc Air Forse One na więc wyborczy, musi płacić za przelot z funduszu wyborczego. W Polsce cały rząd angażował się w agitację na rzecz Dudy korzystając z rządowych funduszy. TVPiss kupiona za nasze 2 miliardy robiła Dudzie kampanię. O sztucznym nabijaniu frekwencji na wsiach trudno nie wspomnieć. Ujawniono przypadki fałszerstwa. Duda prezydentem polskich "Białorusinów"
już oceniałe(a)ś
11
0
Opozycja musi się zastanowić jak nazywać Dudę po 6.08, jeśli jednak opanowany przez PiS SN nie uwzględni jej protestów: Pan Duda, Andrzej Duda, tzw. Prezydent Duda?
@cyrknoca
Jor ekselens yyyyy ekselensy dr praw wszelakich pan prezydent Andrzej Sebastian Duda błogosławione łono, które go powiło i piersi, które go wykarmiły, Kraków, nie Krakówek.
już oceniałe(a)ś
6
0
Opozycja teraz punktuje? Cokolwiek późno. Gdzie byliście przed wyborami? Acha, byliście poprawni i delikatni?:)
@debests1
BYISMY ADEKWATNI DO OPONENTA
już oceniałe(a)ś
1
1
`