"Gazeta Przedwyborcza" w milionowym nakładzie od 5 lipca w 150 miastach

Redakcja, montaż Weronika Fabjańska
08.07.2020 18:47

Od niedzieli, 5 lipca milion egzemplarzy bezpłatnej 'Gazety Przedwyborczej' otrzymają mieszkańcy ponad 150 polskich miejscowości. Wydanie, przygotowane przez redakcję 'Gazety Wyborczej' w związku z nadchodzącą drugą turą wyborów prezydenckich 12 lipca br., będzie rozdawane m.in. na dworcach i w centrach miast.

Łamanie Konstytucji, niespełnione obietnice, propaganda mediów publicznych - m.in. o tym będzie można przeczytać w 'Gazecie Przedwyborczej'. To 8-stronicowy raport redakcji 'Gazety Wyborczej', który podsumowuje ostatnie 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy i działalności partii rządzącej oraz przewiduje możliwe konsekwencje dla Polski jeśli 12 lipca br. wyborów nie wygra kandydat opozycji, Rafał Trzaskowski.

- Możliwe, że o wielu skandalach i niespełnionych obietnicach Andrzeja Dudy nie wiecie. Rządowa propaganda wylewająca się z radia i telewizji przedstawia Polskę jako świetnie zarządzane gospodarstwo, a prezydenta - jako troskliwego ojca narodu. Prawda jest inna. Dlatego wydaliśmy 'Przedwyborczą'. Poznaj fakty, pomyśl i zagłosuj! ? pisze na wstępie Piotr Głuchowski, redaktor prowadzący.

Milion egzemplarzy 'Gazety Przedwyborczej' będzie dystrybuowane od 5 lipca br., czyli tydzień przed drugą turą wyborów prezydenckich. Otrzymają je bezpłatnie mieszkańcy ponad 150 polskich miejscowości m.in. na dworcach, w centrach miast i okolicach galerii handlowych. Makietę i układ wydania przygotował zespół graficzny 'Gazety Wyborczej', a jej dział marketingu zajął się promocją gazety w mediach społecznościach i w serwisie Wyborcza.pl.

'Gazeta Przedwyborcza' do pobrania TUTAJ

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka