Suma Waszych głosów. Anna Mucha, Magdalena Boczarska, Urszula Dudziak i Dawid Kwiatkowski namawiają do głosowania

mat.organizatora
06.07.2020 10:43

Ilu z 4,5 miliona widzów Blowka na YouTubie nie głosuje, uważając, że ich głos niewiele znaczy? A ilu spośród 1,4 miliona obserwujących Maffashion na Instagramie? Gdyby ich zebrać, to 6 mln, czyli prawie 20 proc. uprawnionych do głosowania! Pięć lat z jednym prezydentem to w życiu młodych wyborców bardzo długo. Tymczasem bardzo często młodzi ludzie rezygnują z głosowania przekonani, że decyzje podejmują za nich inni.

Dlatego gwiazdy muzyki, filmu i social mediów skrzyknęły się, by przekonać swoich fanów do uczestnictwa w wyborach prezydenckich 12 lipca. Zwracając się do swoich widzów, obserwujących i fanów, wskazują, jak ważna jest wiara w sprawczą moc decyzji o pójściu lub niepójściu na wybory.

Kampanię wsparła organizacyjnie pozarządowa inicjatywa 30. Rok Wolności. Koordynatorem inicjatywy jest Stowarzyszenie ROTA. Oddział w Warszawie. Za kreację i produkcję kampanii pro bono odpowiadały: agencja DDB Warszawa, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR i dom produkcyjny Papaya Films.

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka