Terlecki o klipie Ziemowita Gowina: To jakiś świr

Justyna Dobrosz-Oracz, redakcja Weronika Walenciak, zdjęcia i montaż Wojciech Wojda
01.06.2020 14:12

- Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela kur***a. Jak tak dalej pójdzie, totalna kaplica. Wy*******ę stąd szybciej niż Kubica - rapuje Ziemowit Gowin, syn szefa Porozumienia i byłego wicepremiera w rządzie Zjednoczonej Prawicy.

Zapytaliśmy Ryszarda Terleckiego, co myśli o takim odważnym wystąpieniu syna jednego z czołowych polityków Zjednoczonej Prawicy. - To jakiś świr - odpowiedział Terlecki. Szef klubu PiS wydawał się zaskoczony informacją, że Ziemowit to syn Jarosława Gowina. Czy naprawdę nie wiedział kogo nazywa 'świrem'?

Syn Gowina ostro krytykuje rząd PiS i kontrolowaną przez nich telewizję publiczną: 'TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda. Stroszą pióra udając piękne pawie. A w Polsce od dawna mamy bezprawie'

Sam Jarosław Gowin poczynania artystyczne syna skomentował w Radiu Plus: - Syn jest zdolnym filozofem i bardziej jako ojciec jestem dumny z jego esejów filozoficznych niż osiągnięć wokalnych. Ale jest wolnym, dorosłym człowiekiem, ma prawo do własnych poglądów.

Ziemowit Gowin opublikował klip w ramach akcji #hot16challenge2, której celem jest wsparcie służb medycznych w walce z koronawirusem.

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka