Przesuwa się posiedzenie Sejmu, trwają negocjacje z Jarosławem Gowinem, który nie chce wyborów 10 maja. Jak szef KPRM wyobraża sobie organizację wyborów w czasie pandemii? Zobacz wideo.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PIS: Po trupach do celu. Nie pierwszy raz. DNO. Polsko, obudź się!!!
już oceniałe(a)ś
43
0
Dworczyka trzeba pytać o to, ile ton materiału wybuchowego już zgromadził, by wysadzić Polaków w powietrze.Przypomnę, że w piwnicah kilku bloków trzymał skrzynie z trotylem, pociskami artyleryjskimi czy głowicami do pancerfausta. Został za to skazany na 18 miesięcy więzienia. Macierewicz pomógł mu wyjść z kicia. A ona się teraz może Kaczyńskiemu i macierewiczowi zrewanżować wybuchowo. Dworczyk trotylek.
@basia1288

Nie zapominaj o jego oszustwach związanych z oświadczeniami majątkowymi.
już oceniałe(a)ś
10
0
@pauleycz
One się już nie liczą. Pod każde "trotylek" podłożył tonę trotylu. I zdetonował.
już oceniałe(a)ś
6
0
Pytanie, debilny pisi czynowniku, nie było z dziedziny wirusologii, ale dotyczyło odpowiedzialności za zdrowie ludzi, których chcecie przymusić do przeprowadzenia za was tej farsy, a więc było to pytanie z dziedziny prawa. Wątpię, żeby to indywiduum miało jakiekolwiek wykształcenie, nie mówiąc już o prawniczym, ale chyba można było wysilić obydwa cieniutkie zwoje mózgowe, aby chociaż spróbować na to pytanie odpowiedzieć.
@Lasentinelle
A widziałeś kiedyś pisopatę odpowiadającego na jakiekolwiek pytanie wymagające użycia rozumu i wiedzy?
już oceniałe(a)ś
8
0
Słuchajcie Dworczyk. Nikt od was nie oczekuje, żebyście byli wirusologiem i nikt was nie pytał o czas przeżycia wirusa w zależności od powierzchni. Was pytano o odpowiedzialność polityczną za wpędzenie ludzi w chorobę.

Czy pisowcowi tak trudno zrozumieć proste pytanie?
już oceniałe(a)ś
27
0
Sku...syny. Nadają się do urn.
Duda da i pis da.
już oceniałe(a)ś
24
0
Kolejny konferansjer na konferencji. Po co taka łajza a chodzi do mediów, skoro nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania? Ględzenie dla ględzenia. Nagle nie wie, nie zna się itd. Jak trzeba uwalić konstytucję, złamać wszelkie reguły a potem kłamać ile wlezie, to ten pan jest w czołówce. Tak zresztą, jak obatel Czarnecki, opowiadający wczoraj o wspaniałym głosowaniu korespondencyjnym w Bawarii. Zapytany o szczegóły i czasochłonność organizacji wyborów i o frekwencję zaniemówił. Jak nie on! Pierwszy raz w życiu! A potem klepał swój pacierz na okrętkę o nie ma temat. Jak wszystkie PiSiory.
już oceniałe(a)ś
23
0
Kryminaliści!
już oceniałe(a)ś
21
0
Dworczyk, jeśli nie wiesz jak długo utrzymuje się wirus, to spytaj fachowców. Nie wiesz, ale wybory chcesz organizować.
@Vito(ld)60
Otóż to - nie wiesz a chcesz organizować!!!
już oceniałe(a)ś
1
0
`