Dziś o 14.00 rozpocznie się specjalne posiedzenie Sejmu. Posłowie zajmą się przegłosowaniem rządowego projektu pomocy dla poszkodowanych przez koronawirusa - tzw. tarczy antykryzysowej. Relacja Justyny Dobrosz-Oracz. Specjalne posiedzenie Sejmu(26 marzec) można zobaczyć TUTAJ !
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Szkoda że NIGDY nie jestem w stanie oglądnąć materiału video bo 30sek reklamy i 5 sekund tekstu zniechęcają i wyłączam strone. Szkoda bo bardzo lubię Pani relacje ale wiem że większość niestety ich nie ogląda pomimo że płacimy abonament. Trochę to nie fair.
@Trabart
A kto sprawdzi liczenie głosów w sali,gdzie siedzi PiS? Dlaczego oddzielnie? Czyżby chcieli powtórzyć szwindel z sali kolumnowej?
@Trabart
Zgadzam się¨ w pełni, ale skoro nic z tym nie zrobisz, to czemu robić sobie na zlość samemu? Bo oni mają to w dupie. Wtyczki do przeglądarek blokujące reklamy są do wyboru do koloru, ja nie widzę żadnych reklam dzięki temu, nigdzie.
Żądajmy wszyscy zgodnego z Konstytucja stanu nadzwyczajnego w jakim faktycznie żyjemy, a którego władza nie che wprowadzić z wyrachowania i cynizmu. Brak słów oburzenia w stosunku do ludzi, którzy te władzę popierają. Władzę, która oszukuje, która doprowadziła służbę zdrowia do rozkładu i chaosu, która w sposób cyniczny wykorzystuje epidemię do forsowania wyborów, które mogą stać się zbrodnią na społeczeństwie.
już oceniałe(a)ś
A nam się mówi, że maseczki i rękawiczki są zbędne, a nawet szkodliwe
@wisniaiw
Wczoraj w GW czytalem ze rekawiczki i maseczki nie chronia
Nie rozumiem tego zachłyśnięcia się "w historii Sejmu..." A czy kiedykolwiek w postkomunowej historii Sejmu kiedykolwiek i jakikolwiek prezydent przysięgał na wierność Konstytucji "tak mi dopomóż Bóg" następnie wielokrotnie złamał przysięgę a pytany o tak niebywały postępek rżnął głupa, że nie rozumie o co chodzi? Otóż nie było.
już oceniałe(a)ś
Tak organizowane posiedzenia Sejmu każą zadać pytanie: Czy potrzebujemy 460 posłów?
Chyba wczoraj czytalem w GW ze rekawiczki i maseczki nie chronia przed koronawirusem Wiec dlaczego wasza dziennikarka poslowie i pracownicy Sejmu je nosza ? !!! Co kur.. jest grane ?
`