Dziś odbyły się rewizje w mieszkaniach Mariana Banasia w Warszawie i w Krakowie oraz w krakowskim mieszkaniu córki szefa Najwyższej Izby Kontroli. Działania te mają związek ze śledztwem dot. oświadczeń majątkowych szefa NIK. Rano CBA zatrzymało byłego swojego agenta Tomasza Kaczmarka.

-Tego gestu nic nie przykryje. W tym geście znajdują się wszystkie 'pasożyty, zdradzieckie mordy, komuniści i złodzieje'. Znajdują się tu wszystkie wyzwiska, które opozycja słyszy, jak stoi na sejmowej mównicy - mówi posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus.

13 lutego br. w nocy Sejm przegłosował projekt ustawy autorstwa PiS, który przeznacza prawie 2 mld zł dla TVP i Polskiego Radia. Posłanka PiS Joanna Lichocka po wygranym przez PiS głosowaniu pokazała opozycji środkowy palec. Kamery nagrały potem moment, gdy posłanka rozmawia z Jarosławem Kaczyński, tłumacząc się ze swojego zachowania.

Zobacz wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Chcą przykryć gest Lichockiej.Chorego na raka nie interesuje rozgrywka w PIS-ie ,ale czy są pieniądze na jego leczenie. Widać jak PIS się miota.
@maria,,
Ostatnio nastąpił też wysyp "sondaży" dostarczonych przez pewne usłużne pracownie, w których rzekomo poparcie dla pisich "ani drgnie", a dla du.y wręcz rośnie. GW niestety, pełniąc rolę pożytecznego idioty, publikuje je bez komentarzy na pierwszych stronach, zamiast zamówić własne badania w rzetelnych firmach.
już oceniałe(a)ś
5
0
Brawo lewica. Walić pis w pysk i patrzeć czy równo puchnie.
już oceniałe(a)ś
34
0
Katolicka banda z pod znaku zachłanniej ziemi i SREBRN(A)ików NMP
już oceniałe(a)ś
24
0
Zaczęło się od "drugiego sortu", "zdradzieckich mord", wieszania portretów na szubienicy. Teraz jest "środkowy palec" i apel PAD-a o kulturę etc.Rżną głupa na całego i nawet im powieka nie drgnie/żeby się podrapać środkowym palcem! Biedny Mrożek - byłby bezrobotny!
już oceniałe(a)ś
19
0
No co wy chcecie od tej biedulki. Przeciez to jest schorowana kobieta, ktora ma arthrose (arthritis). Tak jej poskrecalo stawy dloni, ze tylko srodkowy palec jest wladny i stoi prosto.
@wu_wei_de
Celnie! Pozdrawiam!
już oceniałe(a)ś
6
0
No i się zaczęła akcja przykrycia palucha Lichockiej. A to, że ktoś tam gdzieś może ucierpi, może niesłusznie zaaresztowany to nikogo to nie obchodzi. Liczy się PARTIA i głosy ciemnego ludu.
już oceniałe(a)ś
17
0
Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na to co Lichocka mówiła jak usiadła, między fakami? Moim zdaniem to było: "Płaczcie! Płaczcie!". To jest przesłanie PiSu do chorych i ich rodzin. Zważywszy, że wcześniej Lichocka zasłynęła słowami "Słychać wycie? Znakomicie!", świadczy to o tym, że stała się sadystką. Napawa się czyimś bólem i cierpieniem.
@cyrknoca
Moim zdaniem to było "Całujcie nas w du.ę". To "u" dało się rozpoznać po zaokrągleniu ryja.
A może znajdzie się jakiś specjalista od czytania z ruchu warg i rozstrzygnie kwestię?
już oceniałe(a)ś
2
0
@Lasentinelle
Ciekawe! Moim zdaniem dwa razy powiedziała ten sam krótki wyraz.
już oceniałe(a)ś
1
0
Panika psychopatów i paranoików ,wielkim zagrożeniem dla obywatela ,kraju i [państwa/.Czas na organizowanie się w grupy obrony ,przed zabieraniem wolności.
już oceniałe(a)ś
14
0
`