Jednym z pierwszych moich zadań jako prezydenta byłoby zaproponowanie przyjęcia przysięgi od trzech legalnie wybranych sędziów Trybunału - mówi Justynie Dobrosz-Oracz Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta.

Cały wywiad Justyny Dobrosz-Oracz znajdziesz tutaj.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Szymonie Hołownio! Ciała "niebieskie" w tym kraju mają nadprzyrodzone skłonności. Głównie do wsadzania dłoni i swych miernych członków w ciała osób nieletnich. Obojga płci. Zatem proszę, by pan zrezygnował z przerzutni poetyckich, które twardo stąpającym po ziemi przywodzą na myśl jedyne z udokumentowanych uczynków ludzi korporacji zwanej "kościołem katolickim". Ani pan, ani kościół nie wyjdą dobrze dzięki pańskiej męce w tym zakresie. Podpowiadam serdecznie i z życzliwością.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ten gość jest nijaki i prokościelny. I ma ogromne parcie na szkło. Dwa podejścia do seminarium duchownego, jałowe publikacje, kiepskie lektury. Prawie zero. Zupełnie nie nadaje się na prezydenta.
już oceniałe(a)ś
4
2
Żałosne. Wczoraj były tutaj dwa komentarze, w których nie było zachwytów nad Hołownią - dziś już ich nie ma.
Ani w moim, ani w tym drugim nie było żadnych wulgaryzmów, obrażania. Ciekawe zachowanie portalu, który bez przerwy krzyczy o walce z cenzurą i straszy w tym kontekście PISem
już oceniałe(a)ś
2
1
Żałosne , jestem bardzo rozczarowana tym bełkotem
już oceniałe(a)ś
0
0
"wielkie ciało niebieskie" - wielka kupa wszystkich człunków ePISdiaskopu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Mhm... Czarna dziura!
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie jest chodzącym ideałem, ale jak pokazują sondaże, ma największe szanse z Dudą w II. turze. Błagam, nie mówcie, że nie ma między nimi różnicy. Dorzucę się do kampanii gościa, który zaczynając od zera może realnie zagrozić długopisowi. I mam nadzieję, że w końcu zagrozi Kidawie, która jest chodzącym dowodem na miernonę opozycji.
@rafalmkozlowski
Ten gość jest chodzącym prokoscielnym zerem z wielkim parciem na szkło.
już oceniałe(a)ś
0
0
@exxx2015
Masz prawo do swojej opinii, ale każdy z kandydatków poza Biedroniem jest katolikiem. I sorry, ale chyba nie wierzysz, że jest jakieś realne prawdopodobieństwo, że Polacy dadzą mu więcej niż 50%. A Hołownia ma realną szansę. Co do Twego stylu retorycznego, to wybacz, ale to kategoria "zdradzieckich mord".
już oceniałe(a)ś
0
0
`