3 mln. Tyle mieli wyprowadzić z PCK dolnośląscy działacze PiS. Opozycja domaga się reakcji premiera Mateusza Morawieckiego.

- Okradali najuboższych. To nie są cywilizowane standardy - mówi Barbara Nowacka z PO.

Do połowy 2017 r. dolnośląskim oddziałem Czerwonego Krzyża rządzili politycy PiS. Prezesem był radny tej partii Rafał H., jego zastępcą był ówczesny poseł Piotr B., a dyrektorem - Jerzy G., radny wojewódzki i zastępca Anny Zalewskiej w wałbrzyskich strukturach PiS. Pracownikiem oddziału był również Jerzy S., radny z Wrocławia. Wobec wszystkich prokuratora skierowała do sądu akt oskarżenia.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PIS jeszcze nie upadł - on stoi na tym co ukradł. Nikt nie rozliczył jeszcze dotąd porządnie żadnej afery PIS - to pierwszy akt oskarżenia - ukazuje się po wyborach parlamentarnych - co też znamienne ...
Nie ma co się cieszyć - sądy są pod presją - zobaczymy co z tego się obroni - czyli jak dokładnie i profesjonalnie prokuratorzy przygotowali dowody przeciw kolegom partyjnym swojego szefa - prokuratora generalnego ...
już oceniałe(a)ś
5
0
Może pisowska minister zALEWSKA sfinansowała sobie zęby z PCK ???
już oceniałe(a)ś
4
0
Pisowiec to taki człowiek który za 1 zł wypije umarłemu z ucha.
już oceniałe(a)ś
2
0
Myślę, że w sprawie tej afery cała opozycja, bez względu na kolorki i ich odcienie, powinna grzmieć jednym głosem domagając się gruntownego śledztwa i surowego sprawiedliwego wyroku. Mamy bowiem do czynienia ze złodziejstwem najgorszego rodzaju, a mianowicie - z okradaniem najbiedniejszych i to nie po to, żeby zaspokoić swoje lub rodziny podstawowe potrzeby, ale po to, żeby czerpać dochody służące finansowaniu politycznych karier prominentnych członków PiS.
już oceniałe(a)ś
1
0
no jednak nikt tu nie powiedział "jak nisko upadł pis"
@fak
Bo tego jak nisko już upadł pis nie da się opisać słowami.
już oceniałe(a)ś
1
0
`