Od kilku miesięcy nie milkną pytania o szczegóły słynnego już planu 'B' premiera Morawieckiego. - Myślę, że pan prezes NIK Marian Banaś poda się dzisiaj do dymisji. Jeśli tego nie zrobi, mamy plan B - mówił w listopadzie 2019 r. premier Mateusz Morawiecki. - Zostanie przedstawiony, gdy prezes nie poda się do dymisji - dodał. Prezes Banaś nie podał się do dymisji, a nawet kontratakuje. Ogłasza i zapowiada kolejne kontrole NIK w państwowych instytucjach, ministerstwach i firmach.

Do dalej z planem 'B' premiera Morawieckiego? Pyta Justyna Dobrosz-Oracz. Jest odpowiedź.

Zobacz wideo.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Co rzecznik, to większy głupiec. Naraz oczekuje poparcia opozycji? Opozycja nie znała "planu B" więc co miała poprzeć? Bełkot kolejnego mlodziana z pisiego naboru. Słowotok i brak umiejętności argumentowania.
@Vito(ld)60
Mnie zadziwia głupota dziennikarzy, biegających z kamerami i mikrofonami za takimi głupkami jak ten niedopieczony osobnik. Gdyby go po prostu olali, to być może Pinokio osobiście by musiał kłamać!!!
już oceniałe(a)ś
13
1
@Vito(ld)60
Ten rzecznik reprezentuje gatunek, który można spotkać wszędzie, ale który staje się szczególnie aktywny w warunkach ustroju totalitarnego, zarówno bolszewickiego jak i nazistowskiego. Występują w różnych odmianach: Hitlerjugend, hunwejbini, komsomolcy, ZMPowcy i teraz pisjugend.
już oceniałe(a)ś
4
0
@korab1
Pinokio i tak kłamie, jak tylko otworzy otwór gębowy. Skądeś wyroki za kłamstwa się wzięły.
już oceniałe(a)ś
2
0
Nie plan B ale plan D jak Dupa sorry Duda - on wszystko podpisze bez znaczenia co mu podstawi naczelnik np. powiesic Mariana za jaja na krakowskim rynku.....
@Bigus Dickus
Może podsunąć mu do podpisu akt abdykacji? ;-D
już oceniałe(a)ś
2
0
Plan B i wina opozycji.
@oola
No ten durny młokos myśli że wszyscy są jak on durni.
już oceniałe(a)ś
10
0
oj ciulowy ten premier, oj ciulowy
już oceniałe(a)ś
41
0
A czy Matouszek kiedykolwiek powiedzial prawde. Ten kto na to czeka, to bedzie czekal az do sadu ostatecznego.
@wu_wei_de
Prawomocnie skazany kłamczuch. O czym tu mówić. Nie warto było, z losem się droczyć, kłamały usta, kłamały oczy - Ewy Demarczyk, czy Jana Pietrzaka - czy te oczy mogą kłamać? Ocenę pozostawiam forumowiczom.
już oceniałe(a)ś
2
0
Ależ głupi jest ten durak zatrudniony jako rzecznik.Konstytucję zmienić ,i sugestia ,którą będzie złodziejska zmiana badziewiaków powtarzać jak te bzdury o odzyskaniu VAT albo że cieszymy się wielkim autorytetem na świecie.
@gabrys

Gostek pomija maly detal, ze zmiana prawa czy konstytucji nigdy nie dziala wstecz. Dopiero nastepca Banasia, by podlegal tej zmianie.

Ale jak zwykle "wina opozycji"... choc Kropiwnicki ostrzegal i mial za to wylaczony mikrofon.
już oceniałe(a)ś
10
0
Plan "B" ws. Banasia to dożywotnie ambasadorostwo w San Escobar.
już oceniałe(a)ś
30
1
Obiecali, że będzie inaczej. Wyszło inaczej.
już oceniałe(a)ś
24
1
`