Na konferencji prasowej marszałek Senatu Tomasz Grodzki po raz kolejny zabrał głos ws. oskarżeń o to, że przyjmował łapówki, gdy był lekarzem. Wspomniał, że podczas 30-letniej praktyki lekarskiej, nie było 'żadnych wątpliwości, co do jego postawy etycznej'.

Jego pełnomocnik, Jacek Dubois, zapowiedział, że spotkają się w sądzie z 'oszczercami', czyli przedstawicielami mediów, propagujących takie rewelacje na temat Grodzkiego. Dubois wymieniał z imienia i nazwiska, którzy dziennikarze zostaną pozwani. Jest wśród nich m.in. Samuel Pereira, szef portalu TVP.info.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"8. Nie mów fałszywego świadectwa
przeciw bliźniemu swemu".
To przykazanie nie liczy się dla Polskiego Kościoła. Nie protestuje gdy PiS i jego funkcjonariusze je łamią. A słowo potrafi zabić.
już oceniałe(a)ś
12
0
Szczuje usłużne mafii
już oceniałe(a)ś
9
0
Brawo Panowie wreszcie ktos stanowczo wystepuje przeciwko niegodziwosciom tej "dobrozmiennej" wladzy.Jeszcze raz brawo.
już oceniałe(a)ś
5
0
A kto to kasa panstwowa w ogromnych kwotach dysponuje? Kto sie nad walizkami pelnymi pieniedzy fotografuje? Kto fabrykuje falszywe dokumenty, w tym "notarialne"? Kto uzywa narzedzi do nielegalnego podsluchu elektronicznego? Kto ma dostep do wszelkich baz danych, w tym NFZ? Kto zleca IPN przeczesywanie archiwow na cito?
Prezespan i jego szczurek Mariuszek.
już oceniałe(a)ś
3
0
Przeciez to stara ubecka metoda , opluc, obrzucic gownem , zastraszyc , To wlasnie pislandia.
już oceniałe(a)ś
0
0
`