Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dzięki za Asta. To mój ulubiony nielot intelektualny.
@bonawentura
Po tym pytaniu oni wszyscy byli jak dziecko we mgle ale Karczewski wzniósł się na wyżyny intelektu. Dla mnie ten facet to prawdziwa indywidualność intelektualna. Dość rzadko się zdarza, że gość o taki m IQ na poziomie numeru buta potrafi w ogóle mówić.
już oceniałe(a)ś
13
0
@bonawentura
ale ja go szanuję za to, że mimo tych swoich ograniczeń (FAS?) jednak każdego dnia walczy ze swoimi ułomnościami. Oczywiście nie udaje mu się tych ograniczeń przezwyciężyć, ale fakt iż próbuje jest dla mnie bardzo krzepiący. fajnie, że pis pomaga i jakoś aktywizuje ludzi z rożnymi ułomnościami intelektualnymi.
już oceniałe(a)ś
12
0
@bonawentura
w pis czym glupszy tym lepszy==brudzinski, blajszczak, suski, kuchcinski,ozdoba, kanthak, kaleta, duda, itp-
już oceniałe(a)ś
9
0
@bonawentura
Raczej niedolot...
już oceniałe(a)ś
6
0
Nie mogą być jawne, bo ich nie ma, a jeśli nie ma, to co ujawnić, logiczne ?
już oceniałe(a)ś
54
0
dziennikarka powinna robic raczej wywiady z amebami, a nie czlonkami pisu... uzyskalaby bardziej inteligentne odpowiedzi...
już oceniałe(a)ś
51
0
No to się zapętlili! Brawo Justyna Dobrosz-Oracz!
już oceniałe(a)ś
44
0
Ten krótki filmik pokazuje, że pissi senatorowie to umysłowe cienkie bolki. Mają kłopoty z sensowną odpowiedzią, językiem polskim, zachowują się jak uczniaki z podstawówki złapani na paleniu. Kłamać trza umić.
już oceniałe(a)ś
42
0
Jak to dlaczego? Nasz noblista badal ten syndrom, nazwal to moralnoscia Kalego.
już oceniałe(a)ś
37
0
Pani redaktor brakowało mi właśnie tego pytania podczas konferencji z Kaletą i Jakim,którzy wili się jak piskorze pytani dlaczego nie ma na listach sędziów prezes TK.Brawo dla Pani.
już oceniałe(a)ś
34
0
Co za pisowskie gnoje. Co miesiąc biorą sporą kasę z budżetu, którą wydziela im kaczyński i mają wszystko w dupie. A tysiące protestujących pod sądami w obronie trójpodziału władz poświęcają swój czas, bo na czymś im zależy i robią to w zimnie, ze darmo, zamiest w spokoju pracować, spokojnie przygotowywać się do świąt. Na tym kaczyński bazuje - daje pieniądze swoim żołnierzom, którzy bez zmróżenia oka wykonują jego rozkazy i wie, że po drugiej stronię większość ludzi ma swoje sprawy, swoje życie, i że na protest decydują się nieliczni.
Ale jednak dzisiaj w Gdańsku protestujących było sporo
już oceniałe(a)ś
33
0
`