Donald Tusk promował w siedzibie 'Gazety Wyborczej' przy ul. Czerskiej swoją książkę pt. 'Szczerze'. Były premier i przewodniczący Rady Europejskiej opisuje w niej kulisy międzynarodowej polityki, ale i opowiada o swoich pasjach, podróżach, rodzinie.

Na spotkanie przyszły setki ludzi. Potem przez kilka godzin czekali w kolejce, by zdobyć książkę z podpisem Donalda Tuska. Jaka panowała atmosfera? Jak jego książkę odebrali ci, którzy są już po lekturze, czyli dziennikarka Magdalena Jethon, aktor Wojciech Malajkat i dyplomata Ryszard Schnepf? Czy jest, jak sama nazwa wskazuje, szczera? Zobacz wideorelację z promocji książki Donalda Tuska!

Książka Donald Tusk 'Szczerze' do kupienia na: kulturalnysklep.pl/ksiazka/szczerze-tusk oraz w formie e-booka w Publio.pl >>

W niedzielę 15 grudnia od godziny 17 na Wyborcza.pl wideo relacja ze spotkania z Donaldem Tuskiem, które odbyło się w Centrum Premier Czerska 8/10 w warszawskiej siedzibie 'Gazety Wyborczej' 14 grudnia 2019 roku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
przed lekturą a i tak z grona lubiących P.TUSKA - czemu niejaki prezes tak nienawidzi Donalda?? bo nigdy nie był i nie będzie tak dobry, szczęśliwy i normalny jak on - P. Tusk ma osiągnięcia w światowej polityce, jest spełnionym mężem, ojcem i dziadkiem, ma ulubiony sport i dużo zainteresowań, jest ciekawy świata i ludzi, i jest odważny wobec wyzwań - a prezes?? wylewa żale kotu, nienawidzi Donalda ale i Polaków (wszystkich bez względu na profesję czy poglądy) i za jedyną "pasję" życiową ma wojenki polityczne, do tego (jestem pewna) wie że jest tchórzem, kłamcą i hipokrytą
@izk-3
Gnom z Żoliborza hehe
już oceniałe(a)ś
3
0
@izk-3
Książki Jarosława nikt nie przeczytał, w kazdym razie z zainteresowaniem.
już oceniałe(a)ś
1
0
Klasa sama w sobie
już oceniałe(a)ś
25
0
Warto zaważyć, że na spotkaniu nie ma praktycznie ludzi młodych. Smutne.
@ashirdlu
Ludzie młodzi nie mają nawyku czytania, niestety.
już oceniałe(a)ś
1
0
Moze tytuł - Szczerze -wywoływać rezerwę a to dlatego, ze kłamstwo i hipokryzja tak zawładnęły mediami, ktore jeszcze kilka lat temu były publiczne, ze ludzie juz przestali wierzyć w prawdę, w dobro w uczciwość. Sędziów , ktorzy zachowuja sie przyzwoicie stawia sie przed bezprawnym tworem, ktory rości sobie prawo byc Izba dyscyplinarna. .
już oceniałe(a)ś
6
0
"Kupiłem" książkę ale to dla mnie pod choinkę - przekartkowałem na razie i tak mi się wydaje, że będzie się dobrze czytało. Napisana w stylu gdzie można ani od początku ani do końca.
już oceniałe(a)ś
0
0
Problem Tuska polega na tym, że zachciało mu się być premierem, a miał dużo większe kwalifikacje na prezydenta. Więc premierem był nie najlepszym a mógł być dobrym prezydentem.
już oceniałe(a)ś
4
4
Nie wierze w szczerosc polikyka - kazdego!
@style
To albo z młodzień zego buntu no future nue wyrosłeś/łaś, albo kremlowska antydemokratyczna propaganda mózg już ci zjadła...
już oceniałe(a)ś
10
2
@BagdadCafe
Chwalic sie wlasna glupota, to zenada. Wierzyc politykom i hierarchom to samozaglada.
już oceniałe(a)ś
4
8
@style
Zależy od klasy. Ta tutaj jest!
już oceniałe(a)ś
8
1
@wspolpracownikgestapo
Nawet z klasa, zaden polityk nie jest szczery. Gdyby byl, nie zostalby politykiem.
już oceniałe(a)ś
3
4
@style
Dokładnie. Co nie zmienia faktu, że książkę czyta się dobrze i poprawia humor.
już oceniałe(a)ś
2
1
Pogadałwszy i poszedłwszy. Ot, co.
@tohamawk
A Twoim zdanie co miał zrobić ?
już oceniałe(a)ś
9
1
@tohamawk
Mógł jeszcze strzelić głupią minę jak Maliniak
już oceniałe(a)ś
5
0
`