- To skandaliczny projekt ustawy, który brzmi, jak represje w PRL-u - mówi Barbara Nowacka z Koalicji Obywatelskiej.

Nowy projekt PiS zakłada totalną pacyfikację sędziów. Dzięki nowelizacji partia rządząca nie tylko powstrzyma sędziów od wykonywania wyroku TSUE, ale także uciszy lub wręcz usunie z sądów niepokornych sędziów.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
W rocznice stanu wojennego ustawa jak z czasów przestępstw komunistów przeciwko narodowi polskiemu. Niezłe się sitwa PiS wystrzeliła.
już oceniałe(a)ś
19
0
Taka ustawę mogli wnieść tylko totalni przestępcy i zaborcy. To się w głowie nie mieści ze demokratycznie wybrana władza może osunąć się do takiego przestępstwa i barbarzyństwa.
@premie-nam-sie-naleza
Kiedy ma się za szefa czubka z patologicznej rodziny tak musi być. Zresztą nawet ich ojciec mawiał, że nie daj bóg aby jego synowie rządzili. O czymś to mówi.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ciekawe czy przejdą z tym interesującym pomysłem sprowadzającym się do tego, że sędzia zadający pytanie sądowi o umocowanie prawne ustaw z których wynika prawomocność mianowania sędziów jest przestępcą politycznym, bo śmie podważać niepodważalność badziewia ustawowego jakie PiS naprodukował przez ostatnie cztery lata.
Złodzieje postanowili zaaresztować policjanta i prokuratora w celu uniknięcia kary.
już oceniałe(a)ś
6
0
..i znów: zdradzieckie, KATOLICKIE gówino rozleje się w tym okrągłym cyrku! p.s. jak z parszywiał kościół.. jak bardzo żądna jest ziemi i SREBR(A)IKÓW tak samo zbrodnicza co w 1410 roku NMP
już oceniałe(a)ś
6
0
Albo będziemy na forach bić pianę, jak do tej pory, co jak wiadomo jest zupełnie bezskuteczne, choć pewnie daje pewną ulgę, albo w końcu ruszymy tyłki i masowo ( masowo znaczy wszyscy, którzy widzą grozę sytuacji) pójdziemy protestować na ulice. W przeciwnym razie sam, Dyndało, jesteś sobie winny...
już oceniałe(a)ś
5
0
Prezes państwa stwierdził, że pytania są tendencyjne.
już oceniałe(a)ś
3
0
Już Josef Goebbels twierdził, że niezawisłość sędziów zrodziła się w świecie intelektualistów wrogim narodowi niemieckiemu, a silne państwo musi mieć możliwość usuwania nienadających się urzędników.
już oceniałe(a)ś
0
0
Oburzają się, zniesmaczają etc. etc. I co z tego ględzenia ich? Co wynika? Święta, zaraz Sylwestra i Melanii, a reszta to ch.. Ch.. z resztą. To pilnujący stołków i swego "życia" thórze i durnie. Jakie społeczeństwo, taka opo zycja.
już oceniałe(a)ś
3
3
`