Posłowie Koalicji Obywatelskiej Robert Kropiwnicki i Sławomir Nitras komentują oświadczenie Mariana Banasia. Szef NIK-u potwierdził, że chciał podać się do dymisji, ale zrezygnował z powodu 'brutalnej gry politycznej'. Posłowie pytają, czy Marian Banaś 'układał się z PiS-em i czy przyjmował korzyści majątkowe od przestępców'? Zdaniem opozycji Mariana Banasia 'chowa się w budynku NIK i nie chce odpowiadać na pytania', a powinien ujawnić swoje zeznania w CBA. Opozycja domaga się od marszałek Sejmu, by ta uwzględniła w porządku obrad przyszłego posiedzenia Sejmu informację rządu ws. Banasia.

Zobacz wideo!

Oświadczenie Mariana Banasia do zobaczenia TUTAJ!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PiS ma ciężkiu orzech do zgryzienia dzięki Banasiowi, który ma niejasne powiązania.Wszyscy z Pisu obecnie z bardzo smutnymi minami udzielają wywiadów, albo ich unikają. Jedno jest pewne, niejaki PiS zaczyna być rozkładany od środka, poprzez jakiś nowotwór, który sami sobie wychodowali. Wojowakli, wojowali z opozycją i z sędziami, to teraz będą wojować sami ze sobą.
już oceniałe(a)ś
7
0
Ten "Cyrk" z poskromieniem Banasia przypomina polowanie na niedźwiedzia z tygrysa(mam na myśli oczywiście czołg, bo kota źle się siodła). Pancerz jest potrzebny, ponieważ próbuje się wabić wyjątkowo silną bestie przywiązując jego młode do gąsienicy. Plan polowania jest wprawdzie mało wyrafinowany ale "Zbawcy Narodu" bardzo się spodobał.
już oceniałe(a)ś
3
0
`