Nitras: 'Kamiński miał pełną wiedzę o Banasiu w dniu jego powołania na prezesa NIK' Dlaczego tej wiedzy nie wykorzystał? Jakich kroków od ministra spraw wewnętrznych i koordynatora służb oczekuje opozycja?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
MK może robić co chce i prawo, procedury ma w nosie. Przecież został awansem ułaskawiony przez dudusia.
już oceniałe(a)ś
11
0
To pewne, że wiedział. Dlaczego nie powiedział ? Bo nauczył się, że takie haki trzyma się "dla siebie", by nimi kupczyć przy różnych politycznych okazjach. To jest właśnie nadużycie władzy - za które został skazany. Gdyby nie nadużywał swojej władzy - podzieliłby się swoją wiedzą z parlamentem i do wyboru by nie doszło - tak to powinno było być . Nadużywanie władzy tak się właśnie objawia i tak się właśnie kończy. Duda ponosi odpowiedzialność za Kamińskiego - bo go chroni od chwili ułaskawienia !
już oceniałe(a)ś
10
0
To oczywiste.
już oceniałe(a)ś
8
0
Oczywiście ze siedział. Oni świadomie postanowili zainstalować gangstera na stanowisko aby moc nim sterować. Dziennikarze pomieszało i szyki i zerwał Indie z łańcucha.
już oceniałe(a)ś
8
0
Kolejny odcinek serialu pt. " Mafia Kulawego Gnoma"
już oceniałe(a)ś
7
0
To oczywiste że miał wiedzę.
już oceniałe(a)ś
4
0
Tu nie ma co się zastanawiać- trzeba składać wnioski o dymisję i ukaranie!
już oceniałe(a)ś
3
0
Panie Nitras nie kombinuj, może pomyśl co zrobić z pic-dupkiem gowinem, bo prostak grzęźnie w pic-szambie, bo przecież zagubiony-bezmózg czeka na moralne wsparcie i kopa w d... by się obudzić???
już oceniałe(a)ś
0
0
`