Marian Banaś nie odniósł się w swoim wystąpieniu przed komisją ds. kontroli państwowej do pytań opozycji. Wygłosił oświadczenie. Po wyjściu z sali poseł Nitras próbował zadać kolejne pytania. Wywiązała się szarpanina między nim a - jak dowiedziała się Justyna Dobrosz-Oracz - nowym pracownikiem NIK-u. To zatrudniony przez Mariana Banasia na stanowisku asystenta Michał Jędrzejczyk.

Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Mafijne państwo mafii
Przerażajace
Przerażająca buta i beszczelnosc
@canis
Prostytutki i Sutenerzy zachowują się tak, jak zachowywali się przez całe życie. Jak ktoś nawet założy krawat, to nie przestanie przez to być bandytą i alfonsem.
już oceniałe(a)ś
8
0
@canis
Niestety skończy się to z czasem drugą Rumunią za czasów słońca karpat
już oceniałe(a)ś
5
0
@polaris50
nie skończy sie, nie skończy sie. Juz druga kadencje rozpoczęli a "aktywność" opozycji wskazuje, ze przypuszczalnie przetrwają pisielce druga i beda ulegac sie o trzecia. A historycznie rzecz biorąc: to kogo polonusy dotąd rozliczyli po 89 roku ? Jaruzela, Kuszczaka czy prok.pjotrovicza ? Nikogo z wymienionych a tego trzeciego wynieśli do bardzo wysokiego urzędu. Niestety nie ma w tym kraju zacięcia do rozliczeń. I tak juz będzie.
już oceniałe(a)ś
1
0
@polaris50
Niestety ? A poza tym, to nie jesteście Rumunami.
już oceniałe(a)ś
0
0
@withay
Tak pamiętam wszystko z historii bo przeżyłem jako mała myszka( początek lat 60 to lot Gagarina) -szary obywatel iwazję WIELKICH DEMOKRATÓW Z usa I indoktrynację polityczną w latach 60 , czyli potępienie wojny,inwazji w Wietnamie ,potem wyszło że socjalizm miał większą słuszność a inwazja była inwazją identyczną jak w 1979 w Afganistanie.Dlatego uważam że głupi jest ten naród ,który poddaje się pomysłom politycznym takim jak Dekomunizacja POLSKI przez byłych Komunistów i wpływanie na świadomosc społeczną ,świadomosć trzeba budować a nie ją wciskać i chapać jak złodzieje i bandyci z PIS.Najwyższy czas odsunąć tę bandę od koryta.
już oceniałe(a)ś
1
0
Mimo że Smutny Marian, ma smutny wyraz twarzy, to de facto śmieje się nam twarz.
@rozliczymy_to_wszystko
miało być:
"w twarz"
już oceniałe(a)ś
5
0
@rozliczymy_to_wszystko
Przyzwoici ludzie mają twarze. Reszta ma mordy!
już oceniałe(a)ś
3
0
sekta o charakterze przestępczym
już oceniałe(a)ś
82
0
Pewnie krewki asystent z polecania braci Ka..ochrania Mariana.
@krynolinka
Asystent? Nie! To pospolity goryl!
już oceniałe(a)ś
5
0
@zemanco
Nie mam siły. Stąd ten brak weny. Rozwala mnie Opioła, że idzie do NIK w nagrodę za wykorzystywanie policyjnego śmigłowca. Ten drugi za niejasne sprawy z mieszkaniem służbowym. Szefuje Banaś temu burdelowi z siedmioletnią luką w życiorysie.
Poległam ;-)
już oceniałe(a)ś
6
0
Uklad PiSSo-Banasiowy - skandal, pokaz plucia Polakom w twarz.
już oceniałe(a)ś
62
0
To alfons ma teraz ochroniarza???
@jpy1
Z alfonsami już tak jest, że ci z wyższej półki, zawsze korzystają z ochroniarzy....
już oceniałe(a)ś
0
0
Przechodząc Królewską /obok Ogrodu Saskiego/ często widzę parkujące wieczorem autobusy z firankami zasłaniającymi szyby. Zastanawiam się, czy Banaś przypadkiem interesu do Warszawy nie przenosi.
już oceniałe(a)ś
53
0
Ku... pisowskie idą tradycyjnie w zaparte.
już oceniałe(a)ś
37
1
`