Dlaczego umorzone są postępowania w sprawie mowy nienawiści? Czy PiS się czegoś boi? Dlaczego te pytania nie spodobały się wiceministrowi sprawiedliwości Sebastianowi Kalecie? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dupek bez twarzy ale za to ma Pisowską Mordę
@Pisiutek
Na kresach, w staropolszczyźnie używano określenia "mordaty". I taką tłustą twarz ma prezes wszystkich prezesów. Czy pytanie będzie świadczyło o moim niskim poziomie, gdy widząc przemawiającego prezesa, powiem: prezes otworzył mordę......?
Według nowych kryteriów to chyba komplement!
już oceniałe(a)ś
14
0
@Pisiutek
Facet potwierdził,że z całym Paździerzem i Słoniną(jak to poniżej ktoś barwnie określił) żyją w innej, alternatywnej rzeczywistości: swoich lęków, insynuacji, pomówień i urojonych krzywd, spisków i wrogów.A gdy ich nie ma to je wytworzą niczym towarzysze zza wschodniej granicy. Przykład: sędzia Juszczyszyn-już zrobili z niego wroga systemu...
już oceniałe(a)ś
6
0
wyjatkowa pisowska glizda....
już oceniałe(a)ś
86
0
Doprawdy nie wiem jak zareagować... Jedyny sposób to rzyg na pisowskie mordy (skoro oni plują mi w twarz niemal codziennie).
już oceniałe(a)ś
77
0
Jak zwykle, odwraca kota ogonem.
Oni wszyscy zawsze tak.
już oceniałe(a)ś
68
0
KATOLIK: o co zakład? p.s. to określenie staje się powoli OBELGĄ
już oceniałe(a)ś
52
0
Cyniczny ham, z pisowską mordą (tą od niejakiej pawłowicz)
już oceniałe(a)ś
51
0
To co najbardziej mnie bawi u Kalety to jego przedziwne przekonanie, że jest mądry, dowcipny i potrafi przygwoździć rozmówcę. Niestety, jego repertuar chwytów erystycznych sprowadza się do: proszę wskazać przepis prawa.
już oceniałe(a)ś
45
0
ciul i tyle
już oceniałe(a)ś
41
0
`