Europoseł PiS Patryk Jaki podsumował rok prezydentury Rafała Trzaskowskiego (Platforma Obywatelska). Swojemu konkurentowi wytknął, że na 59 obietnic nie dotrzymał 55. W zamian zdaniem Jakiego Trzaskowski woli wydawać na programy LGBT+ i tworzyć w Warszawie wojny ideologiczne. Zobacz materiał!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Panie Jaki! Poproszę 8000 zł kwoty wolnej od podatku!!! Już natychmiast! Minęły 4 lata!
już oceniałe(a)ś
15
0
Kurna, całe pięć lat będziesz tak jęczał? Czy może to taki plan. Zohydzić Trzaskowskiego jak to wy pisiory potraficie modelowo czynić i sobie planujesz zostać komisarzem stolicy.
już oceniałe(a)ś
14
0
Co on tu jeszcze robi? W Brukseli ten jełop nic nie znaczy więc przyjeżdża tutaj. Klęska jaką poniósł spędza sen z jego oczu. Nie może jej przeżyć. Drugie zero po Ziobrze. Razem 00.
@a65m
Uważam, że zero jest trochę mądrzejszy od niego.
już oceniałe(a)ś
2
2
jaki, przestań się wygłupiać. Twoja inteligencja mnie poraża. Niczego się nie nauczyłeś. Stoisz koło tych mord (vide krysia - przecież to nie obraza) i fanzolisz jaki zwykle.
już oceniałe(a)ś
13
0
A ty jaki-plujący-prostaku coś dotrzymał..... chyba tylko żeś trzymał to swoje siusiu, chociaż i to jest wątpliwe bo wyglądasz na takiego co nawet tego nie potrafi i musisz ściągać gacie i siadać jak-i-baba. Pewnie nie raz pomyliłeś toalety ???
już oceniałe(a)ś
9
0
Jakiemu żal du. pę ściska, że nie wygrał. Opolsk cyg powinien startować w Opolu, a do Warszawy, to jeszcze za krótkie nogi. Jak to pisiory wstydu nie mieli i nie mają.
już oceniałe(a)ś
7
0
Cwiercinteligent z aspiracjami. Z tego się nie wyrasta. Zostaje na całe życie, a nazywa się fircyk.
już oceniałe(a)ś
3
0
Jaki? Byle jaki bydlak!!!
już oceniałe(a)ś
5
2
`