Ania Kucharska- Dziedzic, posłanka Lewicy, kandydatury Stanisława Piotrowicza i Krystyny Pawłowicz do Trybunału Konstytucyjnego określa jako 'przekroczenie granicy śmieszności'. Poseł PiS, Kazimierz Smolińki, twierdzi, że spełniają wymogi formalne i są to 'odpowiednie osoby do Trybunału Konstytucyjnego' Poseł Borys Budka z PO ocenia, że to 'szczyt hipokryzji, bo to właśnie Piotrowicz i Pawłowicz twierdzili, że 65 rok życia to granica, po której przekroczeniu sędzia nie powinien orzekać'. Krystyna Pawłowicz, tak jak poseł Stanisław Piotrowicz, ma 67 lat.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jak czytam Piotrowicz to słyszę chichot historii. Aparatczyk PZPR, prokurator w stanie wojennym nominantem PiS. O Pawłowicz nie piszę bo szkoda czasu na takie coś. Może trochę zamknie mordę. Takie wyrażenie według tej panienki nie jest obraźliwe.
@Srebrny_kaczor
Duda w swoim "płomiennym" wystąpieniu nawiązującym do czasów PRL "zapomniał" wspomnieć o tej kreaturze pijotrowiczu - starego komunisty, pezetpeerowca i prokuratora z tamych ohydnych czasów. To żałosne, ze ten ciumkacz wszedł do grona, gdzie nie mial moralnego prawa nogi swojej postawić.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ani Piotrowicz, ani Pawłowicz nie mają żadnych kompetencji na te stanowiska: moralnych, merytorycznych, intelektualnych. to po prostu chamy.
już oceniałe(a)ś
10
0
Wredna Totalna Opozycjo znowu bezczelnie się czepiasz człowieka, który był Ojcem Chrzestnym Mieszka I. Czyż nie udowodniono wam, że pan Piotrowicz to bohater walki z komuną i jej radzieckimi agentami??? Czyż nie widzieliście w akcji przeciw złodziejom kiełbasy, wiertarek, spodni i 50 zł, dzielnej, mądrej i pięknej posłanki Pawłowicz??? Święci Piotr i Paweł zbudowali Święty Kościół Powszechny, dzielni, mądrzy i rozważni Piotrowicz i Pawłowicz budują Sprawiedliwy Gmach IV RP. Chwała im bohaterom!!!
@korab1
Jeżeli to jest sarkazm to dobry ale jeżeli tak uważasz to raczej jesteś poje...em.
już oceniałe(a)ś
2
2
Nie to nie aparatczycy, to są po prostu źli ludzie.
@pecador30
To są BRZYDCY ludzie.
już oceniałe(a)ś
4
0
Kwalifikacje ?? Apratczycy tez za duzo. Raczej ona: lobuzerka on: kretacz, komuch
już oceniałe(a)ś
2
0
a nawet jak nie to budyń ruchadło zadziała i swoim włos z głowy nie spadnie....
już oceniałe(a)ś
0
0
`