W najnowszym odcinku nasi bohaterowie Dr Katarzyna Michniewska i Maciej Orłoś pokazują, jak można walczyć z dużą ilością odpadów także w takim miejscu jakim są cmentarze. Okazuje się, że nie jest to wcale trudne, i potrzebny jest tylko dobry pomysł, a przede wszystkim wdrożenie go w życie.

Cykl edukacyjnych filmów pt. 'Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce...' ma na celu edukację polskiego społeczeństwa. Poszczególne odcinki dotyczą różnych, palących problemów środowiskowych z jakimi boryka się Polska, Europa i Świat. Cykl publikacji dostępny jest w języku polskim oraz angielskim. Rozmowy prowadzone są w ramach publicznych kampanii edukacyjnych ? ustawowego obowiązku Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Pomysłodawcą i autorem scenariuszy jest dr Katarzyna Michniewska - tematyka bazuje na jej ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży, a poruszane problemy to zagadnienia zgłaszane przez uczestników spotkań edukacyjnych. Postępowanie według rozwiązań proponowanych w cyklu programów przyczyniłoby się istotnie do poprawy środowiska naturalnego w Polsce i nie tylko.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Smutne, że trzeba obmyślać sposoby na ludzi, dzięki którym środowisko i warunki na naszej planecie pozwalają nam, ludziom żyć.
już oceniałe(a)ś
1
0
`