Państwowa Komisja Wyborcza uznała, że protest PiS w sprawie ponownego przeliczenia głosów 'nie zasługuje na uwzględnienie'. Na razie ta opinia dotyczy jednego okręgu. Jest to okręg nr 75 (Katowice). Decyzja PKW jest niewygodna dla PiS.

Odpowiedź PiS jest jednoznaczna. Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Fogiel szanuje PKW, dlatego nie będzie się przejmował jej opinią. Panie rzeczniku, to nie"omyłka pisarska" tylko "omyłka pisiorska".
już oceniałe(a)ś
33
0
Ten dzieciak z bródką, w przygłupiastym uśmieszkiem, patrzącym z góry, jest wyjątkowo żałosny. Kpiarski uśmieszek nosi taki, jakby miał coś do powiedzenia niebanalnego czy inteligentnego. Tymczasem biedaczek może tylko bełkotać bez ładu ni składu i wciemniać debilizmy swoim zacofańcom.
@ityle
Mam nieodparte wrażenie, iż pan Fogiel, to następca nieodżałowanego Piotra P. przy Naczelniku Państwa:))
już oceniałe(a)ś
5
0
No, liczyć do skutku! PiS miałby nie wygrać?
@entasis2
PIS najpierw wyznaczył sędziów do SN do zatwierdzania wyników wyborów, a potem wyznaczył termin wyborów. Demokracja po polsku zgodna z poziomem inteligencji wyborców.
już oceniałe(a)ś
2
0
@entasis2
Tak to nie da rady, żeby do skutku. Paliwo nam się kończy.
już oceniałe(a)ś
1
0
@emeryt40
A być może jeszcze numery list ponadawał (te bannery z dwójką...).
już oceniałe(a)ś
0
0
PiS nie może ustąpić w tej kwestii, bo wówczas nawet głosujący na nich ciemny lud zauważy, że zarzucanie wynikowi wyborów do Senatu sprzeczności z zasadami wyborów do Sejmu się nie trzyma kupy.
już oceniałe(a)ś
29
0
fajny ten pan rzecznik, nie patrzy nawet na osobę, której odpowiada.
teraz nagle Sąd Najwyższy, po obsadzeniu swoimi nominatami, jest poważaną przez nich instytucją. wstydu nie mają.
@ignusinc
Nie wiem dlaczego mam takie skojarzenie - pan rzecznik to wypisz, wymaluj Nikodem Dyzma.
już oceniałe(a)ś
2
0
Kuźwa jak ten kraj funkcjonuj jak nim zawiadują takie kołki nie douczone. Potrafią tylko oskarżać. knuć manipulować i doić publiczną kasę. Jak dochodzi do merytorycznych spraw i logicznego myślenia to dupa blada. Jestem przerażony tym co nas nie długo spotka. Grecja przy nas to będzie niewinny wybryk. Tyle w temacie.
już oceniałe(a)ś
23
0
Oj tam, jakiś wyrok PKW! Kto by się przejmował... U nas jest jedna Wyrocznia i będzie tak, jak ona zechce. Raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy, a swojego płaszcza z filmu "Miś" nieposłuszni mogą sobie szukać gdzie indziej.
już oceniałe(a)ś
22
0
Bo nikt nam nie powie, że białe jest białe!
już oceniałe(a)ś
15
0
`