- Czy to przypadek, że dopiero po wyborach CBA zorientowało się, że zarobki Mariana Banasia niekoniecznie zgrywają się z jego majątkiem? Jest to pełna kompromitacja. - mówił Maciej Konieczny z Razem.

Więcej o aferze Banasia przeczytasz tutaj!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Polska w ruinie? - Raczej w gnoju.
już oceniałe(a)ś
32
1
Pis lubi umoczonych działaczy, musi mieć haki, żeby ich kontrolować. Tym razem przekombinowali, bo dziennikarze zrobili swoją robotę. To całe dzisiejsze odcinanie się od Banasia to szopka, pis jest skazany na Banasia, Banaś na pis. Każdemu ten układ pasuje.
już oceniałe(a)ś
30
0
Ludzie nie czepiajcie się wybitnego fachowca i państwowca. Przecież to KRYSZTAŁ rżnięty i szlifowany na Nowogrodzkiej w Hucie Szkła, która nie wypuszcza braków. Czyżbyście stracili zaufanie do pana Naczelnika Państwa, który wyniósł pana Banasia na ten wysoki Urząd???
już oceniałe(a)ś
29
1
Żeby przykryć niewygodny temat Banasia jako pomagiera sutenera i lepszego cwaniaka, starym sposobem sięgnęli znów po maglowanie czy karać za edukację seksualną czy takie podobne pierdy....i po h.... komu te durne dyskusje?
już oceniałe(a)ś
22
0
Warto pamiętać: mafijne państwo PiS jest dopuszczalnym określeniem. :-)
już oceniałe(a)ś
22
0
Gnojne państwo Gnojnej Zmiany
już oceniałe(a)ś
21
0
Tak wyglądają standardy Pisu? Szefostwo służb specjalnych i człowiek " Cztery w jednym - zero-" , zajęci są tylko nękanie opozycji. Bóg i coś tam , coś tam , aż widać na ich twarzach. Jak powiedział klasyk - wnętrze człowieka widać na jego twarzy.
już oceniałe(a)ś
18
0
"Biedroń: Staliśmy się państwem, które jest w ruinie." -- jeśli to prawda co mówi Biedroń, to znaczy, ze PiS zrealizował swój program wyborczy z 2015 w 4 lata, można powiedzieć sukces.
już oceniałe(a)ś
14
0
`