W tej kampanii z ust Jarosława Kaczyńskiego nie padły mocniejsze słowa. 'Kto pracuje dla naszych wrogów będzie piętnowany' - zapowiedział prezes PiS na konwencji w Sosnowcu. Kto jest wrogiem PiS i jak ma być 'piętnowany'?

Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jasne, wrogowie PISu nie mają zaciętego wyrazu twarzy, ośmielają się uśmiechać do innych, są wyluzowani i nie mają kamienia w garści. Łatwo ich odróżnić od wyznawców PISu.
@behemot.02
To chyba ELITA, ale ta pisowska do której należą: kaczor, banaś,glapa z dwórkami, no całe najbliższe otoczenie prezia.To wszystko ta wroga elita pseudo, polska.
już oceniałe(a)ś
8
0
Ja z kolei bezbłędnie rozpoznaję zwolenników pisu. Mają zacięte, złe twarze i patrzą na normalsów jak na wrogów...
@ironic
Nie słyszeli o Banasiu, ale za to wiedzą co powiedział Wałęsa, no i po co przed wyborami Tusk z całą rodziną pojechał do Papieża.Na dodatek to wszystko wina Pana Tuska.
już oceniałe(a)ś
9
0
@Jagger48
No i na dodatek Tokarczuk nie jest wbitna, bo Glinski nie doczytał... Lenistwo intelektualne to ich cecha sztandarowa i są z niej dumni...
już oceniałe(a)ś
6
0
@ironic
Nie muszą mieć zaciętych, złych twarzy. Często na ich prostych ufnych twarzach widzę błogość, wiarę w cuda i zaufanie do pasterzy.
już oceniałe(a)ś
8
0
@ironic
plus szalik na szyi latem, łysy łeb i bezrefleksyjne agresywne spojrzenie. Na koszulce biały orzeł, husaria i hasło: "Bóg, Honor i Ojczyzna".
już oceniałe(a)ś
4
0
Ja ciebe pisowski oszuście smoleński i łajdaku gwałcący polską Konstytucję na którą, kanalio, przysię gałeś z Bogiem na ustach, też rozpoznaję gdziekolwiek się pojawisz.
@halfl-itra
po czym łobuza rozpoznajesz?
już oceniałe(a)ś
3
0
Naród z Partią! Partia z Narodem! 1976
Bądź czujny wobec wroga narodu. 1953
Bimber przyczyną ślepoty.
Kto pracuje dla naszych wrogów będzie piętnowany. 2019
@erna
Rękę podniesioną na władzę...... Cyrankiewicz 1956
już oceniałe(a)ś
11
0
Wrogiem jest ten kto jest piętnowany. A piętnowany jest wróg. Proste jak yeban...,a przepraszam, prezespanie panprezesie. Proste jak głaskanie kota.
już oceniałe(a)ś
45
0
Parszywi kłamcy w sutannach sprzedali się dla fuehrera jak jakieś dziwki za SREBRN(A)IKI. Z KURII SYNY osrały przykazanie "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu" i nie protestują przeciw szczuciu kato-piss-folksdojczy w kurw..izji
już oceniałe(a)ś
43
2
13 X zyczymy zatwardzenia
@wiesmowi
Zyczymy udaru
już oceniałe(a)ś
6
1
@wiesmowi
I sraczki - na wieki wiekow amen!
już oceniałe(a)ś
7
0
Wzorcem piss-moralności jest Marta "czasem dziewica"! GENY ZDRADY ma we krwi ..wyssane z mlekiem matki. Tak dawała katolickiej DU.Y ..że nie wiedziała kto ją zapłodnił. Pierwsze dziecko prezentowało "parszywą rodzinę" na plakacie wyborczym Lecha Kaczyńskiego "rodzina" "uczciwość" "przyszłość" Na zdjęciu Lesio ze starszą żoną, córka z mężem rogaczem i bękart!
@molendiep
Wyssane.... ale po mieczu, nie po kądzieli.
już oceniałe(a)ś
5
0
`